یکشنبه, ۱۰ مرداد ,۱۴۰۰

بیوگرافی الساندرا آلوز لیما بدنساز ، سبک تناسب اندام

بیوگرافی الساندرا آلوز لیما بدنساز ، سبک تناسب اندام

بیوگرافی الساندرا آلوز یک بدنساز و علامت تناسب اندام از برزیل میباشد. وی به خیال ظواهر اختصاصی به فردش که به وی کنیه را داده اند ، معروف گردیده است. فیلم های زیادی از الساندرا بصورت آنلاین وجود داراست که تعهد و شوق واشتیاق او را در تمرینات علامت می‌دهد.بیوگرافی الساندرا آلوز لیما بدنساز ، سبک تناسب اندام

زمانی الساندرا برای اولی توشه آغاز به فراگیری کرد ، از ماشین آلات و وسایلی که در نوک انگشتانش بود شگفت زده شد. وی با گاز اصول وزنه برداری را یادگرفت و کارایی خویش را برای تشکیل داد هیکلی عالی استارت کرد.بیوگرافی الساندرا آلوز لیما بدنساز ، سبک تناسب اندام

ماه به ماه ، الساندرا استارت به دیدن پیشرفت در آینه کرد. پاهای متناسب و شکم سنگین وی به عبارتی چیزی میباشد که او‌را الهام می‌بخشد تا پیشرفت خویش را بیشتراز پیش پایین فشار قرار دهد.

 

وی خیر فقط به خویش علت می‌دهد ، بلکه بر معضل های روزانه خویش غلبه می نماید ، بلکه همینطور هواداران خویش را که بدنبال تناسب اندام ، تندرست و اعتماد به‌نفس بیشتری در پوست خویش می باشند ، ساخت می نماید.بیوگرافی الساندرا آلوز لیما بدنساز ، سبک تناسب اندام

آمار ورزش‌کار

اسم بدون نقص: الساندرا آلوز لیما
تابعیت فن اسم مستعار بود
برزیلی بدنساز ، سبک تناسب اندام ، کارآفرین آنلاین جان دار در زیبایی ۲۰۱۰

“اینجانب وقت متعددی را صرف یادگیری شیوه تمرین ماهیچه‌ها گوناگون کردم. هنگام ورزش ، مهم ترین کیفیت حرکات میباشد!بیوگرافی الساندرا آلوز لیما بدنساز ، سبک تناسب اندام

فراگیری

الساندرا طرز های متعدد تمرینی را با هم مخلوط می نماید تا هیکل خویش را لاغر و کارکشته نگه دارااست.وی دوست دارااست صبح ها با معده خالی کاردیو اعمال دهد. الساندرا می‌گوید ، این به وی یاری می نماید کالری بسوزاند و چربی تن خویش را با درصد معدود در طی سال مراقبت نماید.

 

عصر ، الساندرا یک تمرین تمرینی قدرتی خواهد داشت. وی تمرکز خویش را بر روی اجرا تمرینات سنگین و تعدادی مفصلی ، که مشتمل بر اسکات ، فشردن پا و کشیدن ددل میباشد.بیوگرافی الساندرا آلوز لیما بدنساز ، سبک تناسب اندام

البته ، الساندرا در اینجا متوقف نمی‌شود. او همینطور حرکات متعدد انزوا مانند عقب گرد کابل را اجرا میدهد. این تمرینات به آلساندرا یاری می نماید تا مجموعه های عضلانی پشتوانه خویش را مجسمه سازی و صورت دهد.

 

الساندرا آلوئز لیما در فضای گشوده در بیشه ژست می‌گیرد ، به لحاظ میرسد مطلوب و لاغر با بیکینی سبز خویش میباشدبیوگرافی الساندرا آلوز لیما بدنساز ، سبک تناسب اندام

تمرین Glute & Leg بوسیله الساندرا آلوز لیما

تعداد متعددی فیلم از تمرینات آنلاین الساندرا وجود داراست. وی برای آرم دادن نحوه درست اجرا تمرینات از این نمونه در‌این فیلم ها استعمال می نماید. بعضا از حرکات آیتم عشق و علاقه وی در نصیب ذیل تنه ، کشش پا ، فرهای خوابیده پا ، اسکات با شرایط ایستاده با هالتر و رانش ران میباشد.

 

اسکوات ، ۳ ست ۸-۱۰ تکراری
Leg Press ، ۳ ست ۱۰-۱۲ تکراری
هیپ رانش ، ۳ ست ۱۰-۱۲ تکراری
Extensions Leg ، ۳ ست ۱۰-۱۲ تکراری
Curls Leg ، ۳ ست ۱۰-۱۲ تکراری
لانگ ، ۳ ست ۱۲ مرحله ای
Kick Glube Kickbacks ، ۳ ست ۱۲-۱۶ تکراری

الساندرا تحت عنوان یک کدام از هواداران تمرینات شدید ، تمرینات خویش را تا حد ممکن بحران برانگیز نگه می‌دارد. یک کدام از شیوه های آیتم عشق او برای دستیابی بدین غرض ، اجرای ست های قطره ای و دسته های تعالی با معدود و سوای استراحت میباشد.

 

از جمله ، الساندرا ممکن میباشد چندین فشردن پا را ایفا دهد. آنگاه ، فارغ از هیچ سیرتکامل استراحت ، به سمت عقب زدن با شکوه جنبش می نماید – ضربان قلب خویش را کلاً گرد‌همایی نگهداری می نماید.

 

کشش پس از تمرینات

تمرینات الساندرا تنها مشتمل بر وزنه برداری سنگین وجود ندارد. وی همینطور کشش متعددی جاری ساختن میدهد تا ماهیچه‌ها خویش را انعطاف پذیر و سوای جراحت نگه دارااست.بعداز هر تمرین ، الساندرا دستکم ۱۵ دقیقه وقت خویش را صرف کشیدن عضله گروهی که در آن روز تمرین نموده است ، می نماید.

تحول تن ۲ ساله الساندرا.

تغذیه

الساندرا مقدار متعددی پروتئین و چربی تندرست می‌خورد تا عضله ها عالی تن خویش را تأمین نماید.وی بدون هر چیزی به اپ غذایی خویش پایبند میباشد. این فداکاری ای میباشد که وی بایستی اجرا دهد تا بتواند در تک تک ارتفاع سال بدنش را متناسب نگه دارااست.

 

وی اکثر زمان ها در وعده های تقلبی افراط نمی نماید. وی صرفا در مطرح ترین تعطیلات مانند جشن سال نو میلادی آنان‌را خواهد داشت.

اینستاگرام بیوگرافی الساندرا آلوز

آنچه میتوانیم از الساندرا آلوز لیما حافظه بگیریم

الساندرا آلوز لیما با صورت منحصر و شگفت انگیز خویش ، معیارهایی را که جامعه برای زنان و مردان در سرتاسر عالم انتخاب نموده است ، به بحران کشیده میباشد. وی علامت داده میباشد که برای توفیق نیازی وجود ندارد آنچه را سایرافراد ایفا میدهند دنبال فرمایید.

 

فارغ از اعتنا به ایده ها دیگرافراد ، شوق واشتیاق خویش را پیدا کرده و به آن پایبند باشید. تصویر خویش را بسازید و با آن به سایر افراد الهام دهید – صحیح مثل الساندرا آلوز لیما.