یکشنبه, ۱۰ مرداد ,۱۴۰۰

بیوگرافی بیلی آیلیش؛ هنرپیشه مشهور آمریکایی

بیوگرافی بیلی آیلیش؛ بازیگر دارای شهرت آمریکایی

بیوگرافی بیلی آیلیش (بیلی آیلیش پایرت بیرد اوکانل) به انگلیسی (Billie Eilish) متولد ۱۸ دسامبر ۲۰۰۱ در لس آنجلس ایالات متحده، نوا‌ نویس، خواننده و هنرپیشه است. مامان وی مگی بایرد (استاد و بازیگر) و بابا وی پاتریک اوکانل (پرسنل ساختمانی) می‌باشند. قابل تجه میباشد بدانید که بابا بیلی هم تجربه بازی در فیلم و سریال را داراست.

بیوگرافی بیلی آیلیش؛ هنرپیشه مشهور آمریکایی

در واقع بیلی آیلیش استعداد و بضاعت در حوزه هنر را از بابا و مادرش به ارث برده میباشد. ابن بازیگر پرطرفدار یک اخوی به اسم فینیاس اوکانل دارااست که وی نیزدر حوزه موسیقی فعالیت دارد و امداد متعددی به بیلی نموده است. به گفته خانم آیلیش، وی و برادرش فراگیری های مقدماتی را از مادرشان خاطر گرفته اند. بیلی برخلاف سن پایینش، تا به امروزه برنده شد‌ه‌است جوایز و افتخارات بسیار متعددی را به دست بیاورد که در پی به محاسبه آنان میپردازیم.

بیوگرافی بیلی آیلیش؛ هنرپیشه مشهور آمریکایی

اسم بیلی آیلیش پایرت بیرد اوکانل
تابعیت لس آنجلس ایالات متحده
شغل آهنگ‌ نویس، خواننده و هنرپیشه
به دنیا آمدن ۱۸ دسامبر ۲۰۰۱
تاهل مجرد
اینستاگرام billieeilish
بیوگرافی بیلی آیلیش

بیوگرافی بیلی آیلیش؛ هنرپیشه مشهور آمریکایی

استارت کار

بیلی آیلیش بعداز اینکه مادرش یادگرفتن های مقدماتی را به وی یادگرفت، در سال ۲۰۱۵ اول نوا اش را با اسم «دیده‌های اقیانوسی» منتشر کرد. وی با سپری شد مجال توانست به موفقیتی بلندمرتبه دست پیدا نماید به نحوی که امروزه اکثر وقت ها عموم او‌را می‌شناسند. بیلی در بعضا از آثارش از برادرش امداد می‌گیرد.

بیوگرافی بیلی آیلیش؛ هنرپیشه مشهور آمریکایی

وی بعداز مدتی اولیه گالری قانونی خودش را با اسم هنگامی همگی می‌خوابیم، کجا می‌ریم؟ در سال ۲۰۱۹ منتشر کرد که برخورد بسیار عالی داشت. وی با به چاپ رساندن اولیه آلبومش توانست به آوازه رسد. ولی یکی دلایلی که سبب ساز ارتقا محبوبیت وی گردیده است، مدل خرقه پوشیدن وی میباشد. بیلی اکثر اوقات وقت ها خرقه‌های گشاد میپوشد.

عشق شدید به جاستین بیبر

بیلی آیلیش درباره ی عشق به جاستین بیبر ذکر می نماید:

هنگامی ۱۲ تندرست بودم اینجانب صرفا یک طرفدار نبودم ، جاستین بیبر مانند عشق و علاقه اولم بود ، که اینجانب عاشقش بودم و در ذهن اینجانب وی هم عاشقم بودکسی که اینجانب عاشقش بودم و در ذهن اینجانب وی هم عاشقم بود مانند یک ارتباط.

اینجانب مدام شیون میکردم زیرا وی نمی‌دانست وجود دارم، یکی اشخاص گروهم به اینجانب اعلام‌کرد “بیلی میدونی هیلی بالدوین (همسر جاستین بیبر) اسم کاربری اش را به هیلی بیبر تغییر و تحول داده؟” اینجانب شیون کردم اینجانب انسان لطیفی نیستم و برای هر اتفاقی زاری نمیکنم ولی حسی در رابطهٔ دیدن اسم هیلی بیبر اذیتم کرد زیرا عادت داشتم خودم را بیلی بیبر صدا کنم.

بیماری

خانم آیلیش مشغول بیماری نشانگان توره میباشد. بیماری که به عارضه عصبی ختم میگردد.

جوایز و افتخارات
هفت پاداش گرمی
دو پاداش موسیقی ایالات متحده
دو رکورد جهانی گینس
یک پاداش بریت
شایسته ترین هنرمند نو
ضبط سال
آوا سال
شایسته ترین گالری سال و…
گزیده ای از اثرها
bad guy
lovely
Ocean Eyes
Six Feet Under
Lost Cause
bury a friend
COPYCAT
you should see me in a crown
bitches broken hearts
all the good girls go to hell
bellyache و…

فضای مجازی

بیلی به عنوان مثال افرد بسیار غالب در فضای مجازی به‌حساب می‌آید و به شایسته ترین نحو ممکن از آن برای توفیق بیشتر به کار گیری می نماید. تعداد فالوئرهای پیج اینستاگرام وی به طور تقریب ۸۷ هزار نفر میباشد.