دوشنبه, ۱۱ اسفند ,۱۳۹۹

بیوگرافی ماریا اوز دختر چشم درشت و زیبا

ماریا اوز با چشمان شگفت انگیز

امروز به بررسی بیوگرافی ماریا اوز مدل های اینستاگرام این روزها دوجین می پردازیم ، اما کمتر کسی ظاهر بصری چشمگیر ماریا اوز ، یک هنرمند جوان تجسمی و مدل اوکراینی با چشمان غیرمعمول و بزرگ دارد.

بیشتر ۱۳۰،۰۰۰ دنبال کننده اینستاگرام ماریا متقاعد شده اند که او بزرگترین چشم جهان را دارد. صادقانه بگویم ، حداقل در بعضی از عکسهای او به نظر غیر طبیعی بزرگ است ، به همین دلیل است که برخی افراد مطمئن هستند که او از نرم افزار ویرایش برای تغییر ظاهر خود استفاده می کند.

منطقی است ، با توجه به اینکه ماریا اوز یک هنرمند بصری توصیف شده است که گاهی عکس های ویرایش شده ای از خود ، چه با گردن بسیار طولانی و چه با چشم های رنگی متفاوت منتشر می کند. با این حال ، هنگامی که به چشم او می رسد ، او طبق ادعا می کند که واقعاً در زندگی واقعی بسیار زیاد هستند.

ماریا اوز به وب سایت اوکراینی Beauty Hub گفت که پس از برداشتن زائده خود ، در سال ۲۰۱۶ شروع به گرفتن عکس کرد. بعد از جراحی حوصله اش کشید بنابراین سعی کرد آشپزی کند. این بهترین ایده نبود ، زیرا به او اجازه نمی داد زیاد غذا بخورد ، بنابراین به جای آن ، عکاسی و فیلمبرداری را امتحان کرد.

بیوگرافی ماریا اوز

به تدریج مهارت های او بهبود یافت ، او شروع به ارسال عکس و فیلم در اینستاگرام کرد و مردم توجه کردند. وی اظهار داشت که موفقیت یک شبه اتفاق نیفتاد ، این اتفاق به تدریج روی داد.

بیوگرافی ماریا اوزبیوگرافی ماریا اوز

بیوگرافی ماریا اوزبیوگرافی ماریا اوز

بیوگرافی ماریا اوز