چهارشنبه, ۶ اسفند ,۱۳۹۹

بیوگرافی پارک هایمین l مدل زیبایی کره ای با اندام زیبا

مدل زیبایی کره ای با اندام زیبا

پارک هایمین دختر کره ای که دارای زیبایی منحصر به فرد است و در صنعت مدلینگ فعالیت دارد.Pony 포니 (نام واقعی: Park Hye-min 박혜민) یک vlogger آرایش دهنده شکل است که دارای تعداد زیادی از پیروان محترم است – در آخرین لحظه ، ۴٫۴ میلیون در اینستاگرام و ۳٫۲ میلیون در YouTube – که مشتاقانه منتظر فیلمهای جدید او هر جمعه هستند .

بیوگرافی پارک هایمین

آموزش های مفید و پرتحرک پونی اغلب به طور اختصاصی برای زنان آسیایی اختصاص داده می شود. او همچنین در سراسر جهان به دلیل تبدیل شدن خود به انواع افراد مشهور مانند تیلور سویفت ، کتی پری ، آنجلابابی و فن بینگینگ مشهور است.ژاکت توسط مارک جیکوبز و لباس Huishan Zhang در جویس

بیوگرافی پارک هایمین

پس از تأسیس کانال موفقیت آمیز یوتیوب “سندروم پونی” در سال ۲۰۱۳ ، الهه آرایش ۲۷ ساله خط آرایش خود “پونی افکت” را در سال ۲۰۱۵ راه اندازی کرد. وی در سال ۲۰۱۶ استودیوی جدیدی را در ایلسان ، استان گئونگی افتتاح کرد. ، شهری ماهواره ای در شمال غربی سئول ، جایی که او تمام فیلم های خود را ایجاد می کند. پونی چندین کتاب آرایش منتشر کرده است و همچنین یک هنرمند مشهور آرایش برای امثال K-pop superstar CL ، سابقاً از ۲NE1 است.

بیوگرافی پارک هایمین

بیوگرافی پارک هایمین

وی در سال ۱۹۹۰ متولد شد و به دلیل شخصیتی “بی قرار و سرزنده” از او در مدرسه ابتدایی لقب “پونی” گرفت. پونی بعد از دانشگاه به عنوان طراح گرافیک شروع به کار کرد و همزمان به یک “ulzzang” تبدیل شد – مفهومی در کره شبیه به Hot یا Not ، که در آن افراد عکس های خود را برای مسابقه آپلود می کنند تا به بهترین شکل رای دهند.

بیوگرافی پارک هایمین

او  در ادامه مدل سازی لنزهای تماسی ، لباس ، لوازم آرایشی و کلاه گیس برای انواع سایت ها و مارک های تجارت الکترونیکی از جمله Gabalnara ، Etude House و Innisfree را انجام داد ، سپس قبل از انتقال ، آموزش های آرایش را به عنوان سرگرمی در شبکه اجتماعی کره ای Cyworld آغاز کرد.

بیوگرافی پارک هایمینبیوگرافی پارک هایمین

به سکوی وبلاگ نرو.تاج توسط Dolce & Gabbana ، بالای Carven ، شلوار Faith Connexion x Kappa در IT بعد از گذشت ۱۰ سال با عکاس بائک هیون وو ( 백현우 aka Asperger ) ، آنها در ماه مه ۲۰۱۷ ازدواج کردند.

آنها اکنون خال های خالکوبی لاتین را روی مچ های خود دارند که می خواند “vi veri veniversum vivus vici” (“با قدرت حقیقت ، من ، در حالی که زندگی می کنم ، جهان را فتح کردم”) ، جمله ای که در فیلم ۲۰۰۵ V برای ونتتا محبوبیت داشت . شوهر پونی موهای خود را انجام می دهد و بسیاری از عکس هایش را می گیرد. آنها یک استودیوی عکاسی را در کنار هم قرار داده بودند ، اما آن را برای تمرکز بر روی مارک های لوازم جانبی کره ای Kitsch Island و لوازم جانبی مو / مارک کلاه گیس Kitsch Holiday تمرکز کردند.

بالا توسط Carven و لباس La Perla

هنرمند آرایش که به ترتیب بیش از ۷ میلیون دنبال کننده و ۵ میلیون مشترک در سکوهای اینستاگرام و یوتیوب موفقیت خارق العاده ای پیدا کرده است. او ترکیبی از آموزش های زیبایی عادی و همچنین آموزش های تحول آور را منتشر می کند.

قبل از شهرت

او قطعه اول رسانه را در سپتامبر ۲۰۱۳ در اینستاگرام منتشر کرد. این تصویر از ناخن هایش بود و عنوان آن “ناخن های ژل مخصوص خود درخشان” بود.وی در جلد مجله Cleo Thailand در دسامبر سال ۲۰۱۵ به نمایش درآمد.او یک بومی کره جنوبی است و بعداً در لس آنجلس ، کالیفرنیا ساکن می شود.او پس از مهمانی جرمی اسکات در سال ۲۰۱۵ در VMA ها شرکت کرد .