جمعه, ۳ بهمن ,۱۳۹۹

حاملگی آکشی کومار + آکشی کومار باردار شد؟!!!

آکشی کومار باردار شد؟!!!

حاملگی آکشی کومار با نام اصلی راجیو هاری اوم باتیا به انگلیسی Akshay Kumar در ۹ سپتامبر ۱۹۶۷ در امریتسار ایالت پنجاب، هند متولد شد.پدرش هاروی ام باتیای افسر ارتش بود و مادرش آرنو باتیای بودند.قد او ۱۸۰ سانتیمتر است.

او دوران دبیرستان را در مدرسه ی دان بسکووسپس کالج گوروناناک خالسای بمبئی به پایان رساند و پس از گرفتن کمربند سیاه تکواندو در هند، یک دوره هنر های رزمی را دربانکوک تایلند گذراند.

 

در آنجا موی تای آموخت و به عنوان آشپز و پیش خدمت شروع به کار کرد سپس به بمبئی بازگشت و آموزش هنرهای رزمی را آغاز کرد، یکی از شاگردانش که عکاس بود به او پیشنهاد مدل شدن داد و به این ترتیب به دنیای بالیوود راه پیدا کرد.

 

بازیگر بالیوود قصد دارد به زودی با برنامه تلویزیونی کمدی “چالش بزرگ خنده هند” به زودی روی پرده های تلویزیون بازگردد. روز شنبه ، Khiladi اولین فیلم تبلیغاتی نمایش کمدی را در اینستاگرام منتشر کرد که در آن به نظر می رسید کاملا متفاوت از روزهای عادی است.

 حاملگی آکشی کومار + آکشی کومار باردار شد؟!!!

 

اولین سری وب OY رانا داگوبیاتی OUTدر ویدئوی تبلیغی ، Akshay Kumar را می توان در حالی که پزشکان در حال تکمیل سونوگرافی وی هستند ، باردار مشاهده کرد. او و همسرش معتقدند که او آماده تولد شش نوزاد است. استراحت دهید تا همه قهرمانان apna قهرمان کلاهبرداری حیوان خانگی (قهرمان ما باردار است). ”

 حاملگی آکشی کومار + آکشی کومار باردار شد؟!!!

 

وی با ارسال ویدیوی تبلیغی ، در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت ، “Duniya soch rahi hai yeh ajooba kaise hua؟ #ApnaHeroPetSe ها!”

 حاملگی آکشی کومار + آکشی کومار باردار شد؟!!!

حاملگی آکشی کومار

 

Akshay Kumar به دلیل ژانرهای کمدی برجسته اش محبوب است. او به زودی برای سرگرمی طرفداران خود روی پرده های تلویزیون می رود. پیش از این ، او میزبان دو فصل اول “Khatron Ke Khiladi” (2008 ، ۲۰۰۹) و نمایش معروف رقص “Dare 2 Dance” (2014) بود.بازیگر ‘Toilet Ek Prem Katha’ این خبر را در توییتر اعلام کرد. برای اولین بار هواداران او را با عنوان “باردار آکشی” می بینند.

 حاملگی آکشی کومار + آکشی کومار باردار شد؟!!!

 

برنامه اول کارینا و سونام ستاره ‘Veere Di Wedding’ مشخص شدبه غیر از او ، ۲ داور دیگر نیز در این نمایش حضور خواهند داشت.