یکشنبه, ۱۰ مرداد ,۱۴۰۰

درپی همسر در همدم دانلود اپیکشین همسر یاب

درپی همسر در همدم؛ دانلود اپیکشین همسر یاب

پلتفرم همسریابی «یار» متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی و تشکیل شده به وسیله مؤسسه تبیان میباشد.رییس مجلس شورای اسلامی روز گذشته در مراسمی از پلتفرم همسریابی «همراه» که متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی و تشکیل شده به وسیله مؤسسه تبیان میباشد رسما پرده‌ برداشت درپی همسر در همدم افراد مجرد اپیکیشن در این مورد ساخته شده است.

 

درپی همسر در هم پا؛ آخرالزمان گردیده!

«محمد باقر قالیباف» با اشاره به اهمیت نهاد خانواده، تداوم خانواده را از تشکیل آن اساسی‌خیس دانست و بابیان این که خانواده کانون تبادل استوار و بی‌دریغ محبت میباشد، بیان کرد: «زن، ردیف محبت در خانواده میباشد و درصورتی که خواهان تحول در جامعه هستیم و خانواده استوار می خواهیم می بایست به زنان اعتنا کنیم.»

 

وی بابیان این که گزینش همسر برای جوانانی که در نقط ی اوج احساسات می‌باشند، می بایست یاور با عقلانیت و دانایی باشد بیان کرد: «در‌این فرمان بسیار اصلی مستلزم مشاوران مؤمنی هستیم که دراین مورد از دانش روز برخوردار باشند و پلتفرم یاور کوشش کرده تا بر طبق سنت‌های خانواده و مبانی اسلامی، با استعمال از طریق‌های نوین و علمی به جوان ها برای انتخابی آگاهانه و ازدواجی استوار پایین حیث خانواده یاری دهد.»

 

با کاوش در بازار‌های اندرویدی متوجه می‌شویم که اپلیکیشنی با همین اسم و طرح پیش از این برای بهداشت زنان ایجاد شده است. بعضا از یوزرها به خطا نرم افزار زنانه را نصب می‌نمایند! اپلیکشن ذکر شده برای همکاری زنان در حوزه تندرست و دستمزد تزویج میباشد. همپا اولی نرم افزار فارسی لهجه با روزنگار جلالی میباشد.

 

که زنان را در حوزه بهداشت و سالم ملازمت و همراهی می‌نماید. ولی همدمی که روز گذشته رونمایی گردیده، ارتباطی به نرم افزار کهن ندارد و جهت امداد به جوان ها در باب وصلت می باشد! علاوه بر این لوگوی این دو نرم‌افزار هم شباهت متعددی دارا‌هستند که یوزرها در نصب آن می بایست توجه نمایند.درپی همسر در همدم دانلود اپیکشین همسر یاب

درپی همسر در یار و همدم؛ آخرالزمان گردیده!

این نرم افزار با عیب گیری‌هایی از سوی یوزرها کانال‌های اجتماعی مواجه گردیده است. آنها معتقدند که برای وصلت کردن در مرتبه نخستین می بایست بستر آن یعنی شغل و مسکن مطلوب آماده گردد و این نرم افزار عملا بی‌بهره میباشد.

 

مصطفی قاسمیان در توئیتر خویش نوشت: هزار تا نرم افزار همسریابی پباده سازی کن، زمانی نتوانی ارزش مسکن و دلار (و در فیض اسباب خانگی) را در اختیار گرفتن کنی، به تزویج کمکی نکردی.

 

یکی یوزرها دراین باره نوشته میباشد: «دارایی ساخت‌و‌ساز، بهره برداری و تبلیغات و مراسم و تبلیغ کسب وکار‌های جانبی مایحتاج این پروژه چقدر بوده؟!» دیگری نوشت: «ایراد ملت یافتن همسر وجود ندارد نداشتن اقتدار مالی برای همسر اختیار کردنه».

 

یوزرها دیگر نوشته اند: «بازه‌هاست اپلیکیشنی به اسم یار و همدم در حوزه تندرست و دستمزد زنان فعال میباشد. حتی لوگوی اپلیکیشنی که به وسیله قالیباف رونمایی شد، از روی لوگوی آن نسخه برداری گردیده»، «چندین روز دیگه می بایست تو اخبار اعلام کنن عموم گول نرم افزار‌های جعلی رو نخورن؛ نرم افزار یاور مهم رو از وب سایت سازمان تبلیغات بگیرید»درپی همسر در همدم دانلود اپیکشین همسر یاب

درپی همسر در همدم

مخاطب دیگری نوشت: تو جامعه‌ای که اشتغال و مسکن و ایمنی و آرزو و آینده برای جوان ها حل گردیده، به طور طبیعی صرفا می بایست همدیگه رو پیدا کنن. آفرین بدین تشخیص و جواب به نیاز؟!

 

«جوان ها و مشتاقان وصلت درسته که شغل ومسکن وخیلی از غیره‌ها را ندارین شادمان باشید با نرم افزار همسریابی یاور گام مهمی در حل ایرادات وصلت جوان ها برداشته شد!»، «دریغ از ذره‌ای خلاقیت! نام و حتی لوگو نرم افزار همسریابی یاروهمدم از نرم افزار دیگری با همین اسم نسخه برداری شد‌ه‌است!»

 

کاربری دیگری نوشت: مجردا دیگه هیچ عذروبهانه و بهونه‌ای ندارید برای فرارو گریز از وصلت براتون نرم افزار صحیح کردند که همسان خودتون رو پیدا نمایید. خونه رو آقا رییسی قولش رو داده. نرم افزار رو هم آقا قالیباف زحمتش رو کشیده.به گفته سازندگان این پلتفرم، تأکید یاروهمدم روی خانواده‌هاست و مجموع پروسه‌های شناخت زوجین سوای استحضار خانواده‌ها در آن پیش نمی‌رود.