سه شنبه, ۱۲ اسفند ,۱۳۹۹

بیوگرافی دنیا مسیحا مدل خوش اندام ایرانی (+عکس)

دنیا مسیحا مدل خوش اندام ایرانی

دنیا مسیحا مدل زیبای ایرانی که در ایتالیا فعال است درایران مدل بیوتی بود زیرا مو های بلند دارد و چهره اش برای اینکار مناسب اسـت و حالا در ایتالیامدل بیکینی و فشن شده اسـت.

 

مشخصات ظاهری دنیا مسیحا

دنیا مسیحا مدل ۲۷ ساله ایرانی با قد ۱۷۲ سانتی متر ؛ وزن ۵۰ کیلوگرم ؛ سایز ۳۴«xs»؛ رنگ چشم قهوه ای و موی مشکی اسـت از زمان کودکی بـه تماشالی مدل هادر تلویزیون علاقه داشت و سعی می کرد راه رفتن آن ها را تقلید کند. زمانی کـه ۱۷ ساله شد کارش رابا تشویق و حمایت اطرافیان آغاز کرد. دوره های‌ آکادمیک مدلینک را نزد یک تیم فرانسوی گذارند. بـه مدت۷ سال در  ایران کارد کرد .

 

میگوید زمانی کـه در ایران بود بـه خاطر چهره‌ طبیعی و ابروهای پهن و مشکی‌اش گاهی مورد انتقاد قرار میگرفت؛ اما حالا در ایتالیا همین خصوصیات باعث منحصر بـه فرد شدن چهره‌اش شده اسـت. معتقد اسـت چهره‌های‌ شرقی و طبیعی در اروپا طرفداران بسیاری دارند.

همکاری با شرکت ها مدل

در ایران با عکاسان، میکاپ‌آرتیست‌ها و طراحان لباس همکاری داشت. ۳ سال مدل ثابت شرکت لورآل بودو با آرایشگران موی مطرح بین‌ المللی کار کرد. وقتی بـه ایتالیا آمد بعد از دو ماه موفق بـه عقد نخستین قرارداد کاری با آژانس‌های‌ مدلینگ ایتالیایی شد. دراین کشور برای برندهای ایتالیایی و فرانسوی استرالیایی،‌ روسی و طراحان سرشناس کره‌ای کت‌واک داشت. عکس‌های‌ او دو بار در یکی از معتبرترین هفته‌نامه‌های‌ ایتالیایی بـه نامGrand Hotel چاپ شده‌اند.

 

سال گذشته در آهنگ ویدئویی از خواننده‌ زن ایتالیایی مشهور، Elettra Lamborghini حضور داشت. طی این پروژه‌ها با عکاسان مطرح و سرشناسی کـه اسامی ان‌ها در هفته‌ مد میلان بـه چشم می خورد همکاری کرد. در حال حاضر در شهر میلان با آژانس‌های‌ مد کار می کند و دوست دارد در هفته‌ مد میلان حضور داشته باشد.

 


رازهای دنیا در مراقبت از پوست و مو

دنیا توصیه‌های‌ ساده و کاربردی برای مراقبت از پوست و مو دارد. می گوید کـه حتما باید قبل از خواب پوست را بـه خوبی تمیز کرد و بعد با یک کرم شب ماساژ داد. خودش همیشه از میوه‌ها ماسک صورت طبیعی درست میکند. معتقد اسـت کـه نیازی بـه پرداخت هزینه‌های‌ زیاد برای پزشک زیبایی و یا جراحی نیست و هر شخصی با هزینه‌ کم و مواد طبیعی و ماساژهای کوتاه در صبح و شب، میتواند پوست زیبا و جوانی داشته باشد؛

 

البته از نظر او تغذیه‌ درست و ورزش نیز تاثیر بسیار زیادی دارند. درباره‌ مراقبت از مو های سالم و بسیار بلندش میگوید: «سعی کنید برای موهایتان از مواد شیمیایی استفاده نکنید، خودم موهایم را رنگ نمیکنم. منظورم این نیست کـه هرگز اینکار را نکنید، شاید خودم هم در آینده موهایم را رنگ کردم. سلامت و پرپشتی مو های من بـه خاطر استفاده نکردن از رنگ مو، ژل، تافت و… اسـت.

 

بیشتر از روغن نارگیل و روغن زیتون و ماسک‌های‌ آبرسان مو استفاده می کنم. شرط من برای همکاری استفاده نکردن از سشوار، بابلیس و اتوی مو اسـت؛ چون مو های من بـه صورت طبیعی برهنه اسـت، اگر نیاز بـه موی فر باشد، از شب قبل موهایم را می‌بافم».

دو روی مدلینگ؛ سختی‌ها و لذت‌ها

زمانی کـه در ایران بود علاوه بر محدودیت‌ها؛ قضاوت‌های‌ نابه‌جای مردم نیز کمی ناراحتش می کرد. فکر میکند دلیل این قضاوت‌ها این باشد کـه هنوز شغلش آن طور کـه باید میان مردم جا نیوفتاده اسـت. درباره‌ این قضاوت‌ها میگوید: «در خارج از ایران مدل‌ها بـه کارشان افتخار می کنند و بـه اسانی و بدون ترس از قضاوت شدن، عکس‌هایشان را منتشر میکنند و دیگران نیز بـه ان‌ها افتخار می کنند؛ اما در ایران اینطور نیست». معتقد اسـت عشق بـه کارش، باعث میشود.

 

 

کـه سختی‌ها و بدی‌های‌ شغلش را نبیند. زمانی کـه پروژه‌ها سنگین و طولانی هستند، کمی اوضاع برایش کسل کننده میشود؛ اما این سختی‌ها را هم دوست دارد. چون همکاری با برندهای مشهور، آشنایی با افراد موفق و درس گرفتن از ان‌ها، همکاری با هنرمندان، تلاش افراد پشت صحنه ودر نتیجه عکس و ویدئوهای زیبا و خلاصه فعالیت در دنیای بزرگ فشن و دیدن موفقیت خودش برایش جذابیت دارد.

 

درآمد مدلینگ در خارج از ایران

مدل‌‌ها درآمد ثابتی ندارند، چون بـه صورت پروژه‌ای کار میکنند و هر پروژه پرداختی متفاوتی دارد. دنیا دراین زمینه می گوید: «ممکن اسـت کسی برای یک روز ۳ هزار یورو بـه شـما پرداخت کند و دیگری برای یک روز ۵۰۰ یورو بـه شـما بدهد. درآمد ما همیشه متغییر اسـت. فکر می کنم بالا رفتن درآمد مدل بستگی بـه تلاش و زحمت او دارد.»

تغذیه و ورزش به سبک دنیا

او رژیمی سرشار از میوه و سبزیجات دارد و تقریبا هیچ استفاده‌ای از چربی و شیرینی‌های‌ مصنوعی نمیکند؛ سعی میکند بیشتر مواد خوراکی طبیعی استفاده کند. از ۱۳ سالگی بـه صورت جدی و حرفه‌ای در تیم بسکتبال و هندبال بازی می کرد؛

 

اما بعدا ان‌ها را رها کرد. همیشه بـه صورت مرتب کوهنوردی و پیاده‌روی میکند. درسال‌های‌ اخیر پیلاتس و یوگا را نیز بـه برنامه‌‌ ورزشی خود اضافه کرده اسـت. میگوید کـه خوابش منظم و کافی اسـت، مگر این کـه کارش زیاد باشد.

دنیا مسیحا اینستاگرام دنیا مسیحا

دنیا مسیحا

دنیا مسیحا

دنیا مسیحا

دنیا مسیحا