چهارشنبه, ۶ اسفند ,۱۳۹۹

مدل هایی مشهور هندی که بازیگر شدند

مدل هایی مشهور هندی که بازیگر شدند

 

مدل هندی l سلمان ، آیشواریا ، جوحی ، دیپیکا ، کاترینا و ارژون ، این معدود نامهایی هستند که وقتی صحبت از سرخپوشی می شود
که پیش از این در بالیوود مدل بودند ، فوراً به ما اعتصاب می کنند. اما ، بسیاری از چهره های شگفت آور دیگر نیز وجود دارد.
سفر آنها از الگوسازی به فیلم ها نیز واقعاً جالب است. برای اطلاع از بازیگرانی که قبل از ارائه دیالوگ ها در جلوی دوربین رفته اند ،
از بازیگرانی که در سطح شیب دار راه رفته اند ، کلیک کنید.

 

خیلی ها نمی دانند که ستاره سوپر استار و قلب ملت ، سلمان خان می خواست
درست مثل پدرش سلیم خان در روزهای ابتدایی خود نویسنده شود. با این حال ،
او کار خود را به عنوان یک مدل از آنجا که از برکت و ظاهر خوب برکت داده بود ، آغاز کرد. بعد از این که وی موفقیت را به عنوان یک الگوی دید ،
سلمان تصمیم گرفت که بازیگر شود و اولین فیلمش باوی هو توه آسی (۱۹۸۸) را در نقش ایفا کرد.
پس از موفقیت مهیج ماینین پیار کیا (۱۹۸۹) ، این بازیگر هرگز به عقب نگاه نکرد.

 

 

شیلپا شرتی

شیلپا فعالیت مدلینگ خود را در سال ۱۹۹۱ در سن ۱۶ سالگی برای برند نوشابه ، لیمکا آغاز کرد.
پس از آن او در سال ۱۹۹۳ در این فیلم استراحت بزرگی در مقابل شاهرخ خان به دست آورد ،
بازیگر حتی وقتی اولین فیلم امضا شده اش گاتا رهه مرا دیل بی رقیب شد. از آن زمان به بعد به دنبال بازیگر ، کارآفرین نبوده است.

 

خان که یکی از محبوب ترین و پردرآمدترین بازیگران پاکستان است ، در سن مناقصه ۱۳ سالگی مدل سازی را انجام داد.
اگرچه او به عنوان خواننده برجسته گروه راک پاکستان ، Entity Paradigm ، فعالیت خود را آغاز کرد ،
اما به تدریج بازیگری و مدلینگ را گرفت. وی برای طراحان مد پیشرو مد به خانه رفته است و در سال ۲۰۱۰ به عنوان مهترین نمایشگر مونیب نواز ،
عمر سید در سال ۲۰۱۲ و برای جمهوری توسط عمر فاروک در سال ۲۰۱۵ بوده است.
قلب در هند با انتشار اولین فیلم هندی خود ، خوبسورات در سال ۲۰۱۴ مقابل سونام کاپور.

 

Fawad Khan

کریتی به عنوان یک مدل شروع شد و اولین شغل چاپی برای Reliance Trends بود. بعداً او در چندین تبلیغات محبوب دیده شد
و حتی در طول هفته مد Wills Lifestyle India 2010 برای طراحان مد پیشرو نیز شیب دار بود.
او اولین بازیگری خود را در سال ۲۰۱۴ در یک فیلم تلوگو انجام داد و متعاقباً در فیلم با عنوان Heropanti در بالیوود مقابل Tiger Shroff آغاز شد.

 

کریتی می گویم

سیذارت مالوترا

Sidharth Malhotra در سن ۱۸ سالگی برای کسب درآمد سریع در جیب مدلینگ شد و پس از ۴ سال همان کار را دنبال کرد ،
تصمیم گرفت به تجارت فیلم برود. اگرچه او برای یک فیلم Anubhav Sinha استیضاح کرد ، که بعداً خاتمه یافت ،
اما توانست به عنوان دستیار کاران Johar در فیلم خود در سال ۲۰۱۰ “نام من خان باشد” پیدا کند.
Malhotra سپس اولین بازیگری خود را در سال ۲۰۱۲ با کاران جوهار ، “دانشجو سال” در کنار وارون داوان و آلیا بهات انجام داد.

 

سیذارت مالوترا

Chitrangada ، یک رقصنده آموزش دیده کاتاک ، کار خود را به عنوان یک مدل آغاز کرد در حالی که به همراه خانواده در دهلی زندگی می کرد.
وی علاوه بر کار در چندین فیلم موسیقی مانند Sunset Point توسط گلزار و Abhijeet Bhattacharya ،
از برندهایی مانند Alukka Jewellery و ICICI Bank نیز تأیید کرد. او اولین بازیگری خود را با فیلم تحسین برانگیز کارگردان سودیر میشرا ، Hazaron Khwahishen Aisi در سال ۲۰۰۳ آغاز کرد.

چیترانگادا سینگ

تقدم زینتا

Preity نیز با نام دختر “Liril” نامگذاری شد ، با تبلیغات تجاری خود Liril به برجستگی رسید ،
در حالی که اولین تبلیغات تلویزیونی وی برای شکلاتهای Perk بود. با این حال ، بازیگری پس از متقاعد شدن او توسط کارگردان ،
تهیه کننده شیخ کاپور در سال ۱۹۹۷ برای استماع فیلم برای سینمایی که قرار بود ساخته شود اتفاق افتاد.
زینتا که ابتدا در فیلم کاپور با عنوان “تارا رام پوم پوم” برای اولین بار در مقابل هریتیش روشن قرار گرفت ،
سرانجام موفق شد اولین فیلم صفحه نمایش خود را در فیلم “Dil Se” از مانی راتنام بدست آورد.

 

Preity Zinta

Preity Zinta

امریتا کار خود را به عنوان یک مدل آغاز کرد و در روزهای ابتدایی در چندین تبلیغات ظاهر شد.
جهش بزرگ او روی پرده سینما در سن ۱۷ سالگی اتفاق افتاد ، هنگامی که او در موزیک ویدیوی خواننده آلیشا چینی ،
وو پیار مرا بازی کرد. وی پس از آن اولین بازیگری خود را در مقابل آریا باباربار در فیلم با نام «ابو باراس» در سال ۲۰۰۲ انجام داد ،
همچنین برنده ی جایزه فیلم برتر زن برتر شد.

 

امریتا رائو

جوحی کار خود را به عنوان یک مدل شروع کرد و چهره ای حساب شده در روزها بود. او در سال ۱۹۸۴ به عنوان خانم هندوستان تاجگذاری شد ،
پس از آن اولین بازیگری خود را در سال ۱۹۸۶ در فیلم “سلطانات” انجام داد.
اما او با موفقیت فوق العاده فیلمش Qayamat Se Qayamat Tak در سال ۱۹۸۸ ، روبروی امیرخان ، تحسین زیادی کرد.

 

جوحی چاولا

زینت امان عنوان Miss Miss Pacific 1970 را از آن خود کرد. برجسته ترین تبلیغات تبلیغاتی وی ۷ روز استخر برای بهتر جلوه دادن استخر بود. او کار خود را در بالیوود با انجام یک نقش کوچک در OP Ralhan آغاز شد Hulchul .

 

امن Zeenat

آیشواریا رای در اوایل دهه ۹۰ از دانشگاه خارج شد تا حرفه ای در زمینه مدلینگ را دنبال کند. او در سال ۱۹۹۴ عنوان دوشیزه جهان را به دست آورد. آیشواریا اولین بازیگری خود را با فیلم تامیل ایرووار ۱۹۹۷ آغاز کرد . اولین بازی بالیوود او نیز در همان سال در تقابل بابی دئول در Aur Pyaar Ho Gaya بود

آیشواریا رای باچان

 

سوشمیتا سن در زمان نوجوانی ، با کسب عنوان فمینه خانم هند ، قهرمان شد. در سال ۱۹۹۴ ، وی با کسب عنوان معتبر Miss Miss Universe ، افتخار هند را به ارمغان آورد. پس از سلطنت خود به عنوان خانم جهان ، سوشمیتا تصمیم گرفت به بالیوود بپیوندد. او اولین کار خود را در سال ۱۹۹۶ در فیلم Dastak انجام داد.

 

سوشمیتا سن


بیشتر بخوانید : ۶۰ مدل کلاه ست با لباس الیزابت دوم


کاترینا کایف نام خود را در بالیوود به عنوان یکی از بازیگران موفق در گیشه تأسیس کرده است. کاترینا کار مدلینگ خود را در سنین مناقصه ای آغاز کرد. کار مدل سازی کایف منجر به کشف وی توسط کایزاد گوستاد فیلمبردار اهل لندن شد. به زودی ، او به کاترینا نقشی در فیلم خود ارائه داد. کاترینا در سال ۲۰۰۳ با فیلم Boom اولین بازی بالیوود را آغاز کرد .

کاترینا کایف

لارا دوتا

لارا دوتا یک مدل مشهور بود. در سال ۱۹۹۵ ، او برنده مسابقه سالانه Gladrags Megamodel شد. در سال ۲۰۰۰ ، لارا به دومین هندی تبدیل شد که عنوان Miss Universe را دریافت کرد. او اولین بار در فیلم بالیوود با فیلم Andaaz opoosite Akshay Kumar ساخت.

 

لارا دوتا

 

ارژون رامپال

ارژون رامپال قبل از بازیگر نقش اول مرد معروف بود. او به عنوان چهره سال انجمن ، ۱۹۹۴ معرفی شد. ارژون رامپال اولین بازی بالیوود خود را با پیار ایشق اورق محبت راجیو رای در سال ۲۰۰۱ انجام داد.

 

ارژون رامپال

ارژون رامپال

ارژون رامپال

 

Priyanka chopra

Priyanka Chopra با نام Piggi Chops قبل از بازیگر شدن ، الهام گرفته از بازیگران مشهور بالیوود و اکنون هالیوود نیز بود. Priyanka عنوان قهرمانی Miss World خود را در سال ۲۰۰۰ به دست آورد. او اولین بازیگری خود را در سال ۲۰۰۳ در بالیوود در فیلم ” قهرمان: داستان عشق یک جاسوس” انجام داد.

 

Priyanka chopra

Priyanka chopra

Priyanka chopra

دیپیکا پادوکون

Deepika Padukone کار خود را به عنوان یک مدل موفق آغاز کرد. او هنگامی که مایلبلین چهره جدید بین المللی خود را به دست آورد ، در صحنه بین المللی ظاهر شد. در پنجمین دوره جوایز سالانه Kingfisher مد ، برای مدل ها و طراحان هندی ، عنوان مدل سال را به دست آورد. او برای سال ۲۰۰۶ برای تقویم لباس شنا Kingfisher انتخاب شد. Deepika اولین بازی بالیوود خود را در Om Shanti Om فراه خان در مقابل شاه روخ خان کرد و همه را استراحت داد ، همانطور که می گوییم تاریخ است!

 

دیپیکا پادوکون

دیپیکا پادوکون

دیپیکا پادوکون

او میرزا است

دیا میرزا هنگام تحصیل در دانشگاه به عنوان مدیر بازاریابی برای یک شرکت رسانه ای شروع به کار کرد. همزمان او شروع به مدل سازی برای تبلیغات تلویزیونی و چاپ کرد. دیا در سال ۲۰۰۰ برنده آسیای اقیانوس آرام شد. پس از آن اولین بازی بالیوود را در Rehnaa Hai Terre Dil Mein روبروی R. Madhavan انجام داد.

 

Dia Mirza

بازیگر زن هندی

دینو مورا

دینو مورا قبل از پیوستن به بالیوود سوپر مدل بود. او اولین مدل پیشنهادی خود را برای پیوستن به بالیوود در حالی که الگویی برای یک شرکت مد بود ، دریافت کرد. ظاهراً دینو در آن زمان با بیپاشا باسو ملاقات می کرد. او اولین بازیگری خود را در پیار ماین کبابی کبدی روبروی رینکه خوانا انجام داد.

 

دینو مورا

بیپاشا باسو

بیپاشا باسو ، قبل از اینکه صفحه نمایش بزرگ را با احساسات شرجی خود به نمایش بگذارد ، به عنوان یک ابرقهرمان شروع شد. او برنده مسابقه Ford Fordrej Cinthol شد و بعداً توسط فورد به نیویورک پرواز کرد ، جایی که او در ۱۷ سالگی حرفه ای مدلینگ موفقی را تجربه کرد. او اولین بازی بالیوود را در Ajnabee عباس مستان انجام داد .

 

بیپاشا باسو

بیپاشا باسوبازیگر مشهور هندی

بیپاشا باسو

 

جان ابراهیم

جان آبراهام فعالیت مدلینگ خود را با حضور در موزیک ویدیو “Surma” ساخته Jazzy B. آغاز کرد. در سال ۱۹۹۹ ، او برنده مسابقه Gladrags Manhunt شد. او همچنین در بسیاری از آگهی های تبلیغاتی و موسیقی فیلم برای خوانندگان از جمله Pankaj Udhas ، Hnas Raj Rajs و غیره ظاهر شد. او اولین بازیگری خود را در سال ۲۰۰۳ در Jism انجام داد .

 

John Abraham

John Abrahamبازیگر مرد هندی

 

آنوشکا شارما

آنوشکا یک بار در مصاحبه ای گفت که می خواهد آن را در دنیای مدلینگ بزرگ کند و هیچ آرزویی برای فیلم ها ندارد. Anushka توسط Wendell Rodricks به عنوان الگویی برای هفته مد Lakme در مجموعه بهار تابستانی ’۰۷ انتخاب شد ، پس از آن دیگر جایی برای بازگشت او پیدا نشد. او اولین بازیگری خود را انجام داد (می توانیم برای هر کسی اولین رویا را بگوییم) در Rab Ne Bana Di Jodi Yash Raj Films در مقابل شاهرخ خان.

 

آنوشکا شارما

 

ژاکلین فرناندز

ژاکلین فرناندز برنده جایزه جهانی خانم سریلانکا در سال ۲۰۰۶ بود. در حالی که در سال ۲۰۰۹ برای یک کار مدلینگ در هند ، فرناندز پیشنهاد پیوستن به صنعت فیلم هندی را پیدا کرد. او اولین بازی بالیوود خود را در آلادین Sujoy Ghosh’s Aladin opiteite Riteish Deshmukh انجام داد.

 

ژاکلین فرناندز

ژاکلین فرناندز مدل هندی

Jacqueline Fernandez

Jacqueline Fernandez

گل پاناگ

گل پاناگ کار خود را به عنوان یک مدل شروع کرد و در سال ۱۹۹۹ برنده مسابقه خانم هند شد. گل در سال ۲۰۰۳ با فیلم Dhoop اولین بار در فیلم های هندی ظاهر شد .

گل پاناگ

Gul Panag

 

Malaika Arora خان

Malaika Arora Khan یک مدل موفق و VJ بود ، اگرچه در هیچ فیلمی هرگز به عنوان بازیگر نقش اصلی ظاهر نشده است ، اما Malaika در بسیاری از فیلم های هندی تعداد کاست ها و رقص های مختلفی را انجام داده است. اولین شماره مورد او در فیلم Dil Se with Shah Rukh Khan بود و بعد از آن او در Bichhoo روبروی بابی دئول نمایش مهمان را انجام داد .

Malaika Arora Khan

Malaika Arora Khan

Malaika Arora Khan

فریدا پینتو
بازیگر زن فریدا پینتو قبل از شروع اولین فیلم بزرگش در فیلم برنده اسکار Slumdog Millionaire ، یک مدل بود و در تبلیغات برای آدامس های Wrigley و De Beers ظاهر شد.

مدل هندی

مدل هندیمدل هندی