یکشنبه, ۱۰ مرداد ,۱۴۰۰

نحوه حذف حساب اینستاگرام

نحوه حذف حساب اینستاگرام

نحوه حذف حساب اینستاگرام ، که چگونه حساب Instagram خود را برای همیشه حذف کنید. پس از حذف حساب ، عکس ها ، فیلم ها ، دنبال کنندگان و سایر اطلاعات حساب شما پس از ۳۰ روز برای همیشه از اینستاگرام حذف می شوند.

 

اگر در آن دوره زمانی وارد سیستم شوید ، حساب شما دوباره فعال می شود ، اما پس از آن دیگر دیگر شانس ندارید. اگر ترجیح می دهید حساب خود را برای همیشه حذف نکنید ، می توانید در عوض آن را موقتاً غیرفعال کنید.

روش ۱ در تلفن همراه

۱- اینستاگرام را باز کنید. این برنامه چند رنگ است که شبیه لنز دوربین است. اگر از قبل وارد اینستاگرام شده اید ، انجام این کار شما را به صفحه اصلی می رساند.

۲- ضربه زدن تصویری با عنوان AndroidIGprofile.png یا عکس پروفایل شما. در گوشه پایین سمت راست صفحه است. با این کار به صفحه نمایه خود می روید.

۳- منو ضربه بزنید ☰ . در گوشه بالا سمت راست است.

۴- روی تنظیمات در پایین منو ضربه بزنید .

۵- به پایین پیمایش کنید و روی راهنما ضربه بزنید . این گزینه با نماد علامت سوال (؟) است.

 

نحوه حذف حساب اینستاگرام

۶- روی مرکز راهنمایی ضربه بزنید . دومین مورد در فهرست راهنما است. این یک پنجره مرورگر وب را با برخی دستورالعمل ها باز می کند.

نحوه حذف حساب اینستاگرام

۷-روی مدیریت حساب خود ضربه بزنید . این گزینه دوم در بالای صفحه است.

نحوه حذف حساب اینستاگرام

۸- روی Delete Account خود ضربه بزنید . این گزینه دوم در صفحه است. اگر می خواهید مطمئن شوید که ردپای دیجیتالی اینستاگرام شما کاملا پاک شده است ، قبل از اینکه حساب کامل خود را پاک کنید ، هر پست را جداگانه حذف کنید.

نحوه حذف حساب اینستاگرام

۹- روی چگونه حساب Instagram خود را حذف کنم ضربه بزنید ؟ . اگر دیگر در آینده نمی خواهید همان حساب را دوباره باز کنید ، این گزینه را انتخاب کنید.

 

اگر ترجیح می دهید حساب را به طور موقت غیرفعال کنید تا زمانی که دوباره وارد سیستم شوید ، گزینه « چگونه حساب Instagram خود را به طور موقت غیرفعال کنم» را انتخاب کنید؟ در عوض ، و سپس دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

نحوه حذف حساب اینستاگرام

نحوه حذف حساب اینستاگرام

۱۰- شرایط را مرور کنید و روی حذف حساب خود ضربه بزنید . اطلاعات موجود در اینجا به شما اطلاع می دهد که حذف دائمی است اما اگر نظر خود را تغییر دهید حداکثر ۳۰ روز فرصت دارید دوباره آن را فعال کنید. حذف حساب کاربری شما لینک، متن آبی در بخش ۱ است.اگر به سیستم حساب اینستاگرام خود وارد نشده اید ، اکنون از شما خواسته می شود که این کار را انجام دهید.

نحوه حذف حساب اینستاگرام

۱۱- دلیل حذف حساب خود را انتخاب کنید. روی منوی کشویی ضربه بزنید و دلیل حذف حساب خود را انتخاب کنید. اگر نمی خواهید دلیل بیاورید ، چیز دیگری را انتخاب کنید .

نحوه حذف حساب اینستاگرام

۱۲-رمز ورود خود را دوباره وارد کنید و روی حذف دائمی حساب من ضربه بزنید . با این کار یک پنجره بازشو باز می شود و شما را به تأیید دعوت می کند.

نحوه حذف حساب اینستاگرام

۱۳- ضربه بزنید OK . اگر طی ۳۰ روز آینده دوباره وارد اینستاگرام شوید ، حساب شما دوباره فعال می شود. با گذشت ۳۰ روز ، حساب برای همیشه پاک می شود و دیگر نمی توانید وارد سیستم شوید.

نحوه حذف حساب اینستاگرام

روش ۲ روی دسک تاپ

۱- در یک مرورگر وب به https://help.instagram.com بروید . توجه داشته باشید که حذف حساب اینستاگرام شما دائمی است . بعد از حذف ۳۰ روز مهلت خواهید داشت که در طی آن می توانید برای بازیابی حساب خود دوباره وارد سیستم شوید. اما اگر در آن دوره دوباره وارد سیستم نشوید ، حساب شما برای همیشه حذف می شود.

نحوه حذف حساب اینستاگرام

۲- در پنل سمت چپ روی مدیریت حساب خود کلیک کنید .

نحوه حذف حساب اینستاگرام

۳- روی حذف حساب خود کلیک کنید . این گزینه دوم در پانل سمت چپ است.

نحوه حذف حساب اینستاگرام

۴- کلیک کنید چگونه حساب اینستاگرام خود را حذف کنم؟ . اگر دیگر در آینده نمی خواهید همان حساب را دوباره باز کنید ، این گزینه را انتخاب کنید.

نحوه حذف حساب اینستاگرام

اگر ترجیح می دهید حساب را به طور موقت غیرفعال کنید تا زمانی که دوباره وارد سیستم شوید ، گزینه ” چگونه حساب Instagram خود را موقتاً غیرفعال کنم؟” را انتخاب کنید. در عوض ، و سپس دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

نحوه حذف حساب اینستاگرام

نحوه حذف حساب اینستاگرام

۵- شرایط را مرور کرده و روی حذف حساب خود کلیک کنید . اطلاعات موجود در اینجا به شما اطلاع می دهد که حذف دائمی است اما اگر نظر خود را تغییر دهید حداکثر ۳۰ روز فرصت دارید دوباره آن را فعال کنید. حذف حساب کاربری شما لینک، متن آبی در بخش ۱ است.

 

اگر به سیستم حساب خود وارد نشده اید ، اکنون از شما خواسته می شود که این کار را انجام دهید.

۶- دلیل حذف حساب خود را انتخاب کنید. روی منوی کشویی کلیک کنید و دلیل حذف حساب خود را انتخاب کنید.اگر نمی خواهید دلیل بیاورید ، چیز دیگری را انتخاب کنید .

۷- رمز ورود خود را دوباره وارد کنید. یک بار دیگر رمز ورود خود را در قسمت متن تایپ کنید تا تأیید کنید می خواهید حساب خود را برای همیشه پاک کنید.

۸- روی حذف دائمی حساب من کلیک کنید . با این کار یک پنجره بازشو باز می شود و شما را به تأیید دعوت می کند.

 

۹- کلیک کنید OK . اکنون که حساب شما برای حذف علامت گذاری شده است ، پس از ۳۰ روز برای همیشه از اینستاگرام پاک می شود.