یکشنبه, ۱۰ مرداد ,۱۴۰۰

نحوه حذف دائمی حساب Facebook به همراه آموزش تصویری

نحوه حذف دائمی حساب Facebook به همراه آموزش تصویری

که چگونه نحوه حذف دائمی حساب Facebook خود کنید و بعداً گزینه ای برای بازیابی آن ندارید. شما نمی توانید این روند را از طریق برنامه تلفن همراه فیس بوک انجام دهید.نحوه حذف دائمی حساب Facebook به همراه آموزش تصویری

مراحل

۱- به صفحه حذف فیس بوک بروید. در یک مرورگر وب ، با تایپ کردن آن در نوار آدرس و فشار دادن ، به https://www.facebook.com/help/delete_account بروید↵ Enter .

 

اگر به طور خودکار وارد سیستم نشده اید ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن و رمز ورود حساب خود را وارد کنید ، سپس روی ورود به سیستم کلیک کنید . این یک دکمه آبی در وسط صفحه است.نحوه حذف دائمی حساب Facebook به همراه آموزش تصویری

۲- روی حذف حساب من کلیک کنید . زیر پیام هشدار دهنده در وسط صفحه است. با کلیک کردن روی آن ، یک پنجره بازشو فراخوانی می شود.

نحوه حذف دائمی حساب Facebook

۳- رمز عبور خود را دوباره وارد کنید این کار را در قسمت “رمز عبور” در بالای پنجره انجام دهید.

۴- کد captcha را وارد کنید. این کد حروف مختلف و اعداد در وسط پنجره است. پاسخ خود را در قسمت زیر کد تایپ می کنید.اگر نمی توانید کد را بخوانید ، می توانید روی متن دیگری را امتحان کنید یا روی پیوند صوتی زیر کد کلیک کنید تا کد جدیدی ایجاد شود.

۵- کلیک کنید OK . با این کار کد شما ارسال می شود. اگر درست باشد ، پنجره بازشو دیگری ظاهر می شود.اگر گذرواژه یا کد captcha خود را اشتباه وارد کرده باشید ، از شما خواسته می شود دوباره امتحان کنید.

۶- کلیک کنید OK حساب خود را حذف کنید. در پایین پنجره بازشو است. حذف کل حساب ممکن است ۱۴ روز طول بکشد ، اما حساب شما پس از آن بازه زمانی از Facebook خارج می شود.