یکشنبه, ۱۰ مرداد ,۱۴۰۰

گردشگر ایتالیا ۵ مکان برتر برای یادگیری ایتالیایی

۵ مکان برتر برای یادگیری ایتالیایی

تعجب آور نیست که افراد بیشتر و بیشتر شروع به یادگیری زبان ایتالیایی می کنند . رابطه عاشقانه بین المللی با غذاهای ایتالیایی از قاره ها و از توسکانی تا ونیز ، فلورانس تا ساحل آمالفی ، گردشگر ایتالیا خیره کننده ترین مناظر و معماری در اروپا را فراهم می کند. زبان ایتالیایی یکی از عاشقانه ترین صدا هاست و همچنین به شدت با هنر ، فرهنگ و ادبیات ارتباط دارد . هیچ راهی برای یادگیری زبان بهتر از گذراندن دوره ایتالیایی در ایتالیا نیست که بتوانید خود را کاملا غرق کنید. در اینجا ۵ مکان برتر ما برای یادگیری زبان ایتالیایی در ایتالیا آورده شده است.

 

۱٫ رم – ایتالیای معتبر

پایتخت رم ایتالیا دارای لایه ای از تاریخ و میراث است. این شهر مملو از ویرانه های باستانی ، گالری های معروف جهان و موزه هایی است که باید از آنها دیدن کنید. اما رم فراتر از گذشته باشکوه خود است. این یک سرمایه مدرن ، در حال تحول و سرزنده است ، با علاقه به هنر ، غذا و زندگی. در رم و اطراف آن نیز چیزهای زیادی برای کاوش وجود دارد که حتی صرف یک ماه در آنجا نیز کافی نخواهد بود.

 

تابش آفتاب در طول سال آن را به مقصدی محبوب برای گردشگران و زبان آموزان ایتالیایی تبدیل می کند. از برخی از مکانهای مهم میراث جهانی بازدید کنید ، به غذای ایتالیایی بپردازید و هنگام غروب خورشید در خیابان های رنگارنگ رم قدم بزنید.

 

یادگیری ایتالیایی را در رم شروع کنید ، طرز زندگی اصیل ایتالیایی را بچشید و دریابید که چرا رم شماره ۵ ما در ۵ مکان برتر برای یادگیری ایتالیایی است.5 مکان برتر برای یادگیری ایتالیایی

گردشگر ایتالیا

۲٫ فلورانس – شهر رنسانس

فلورانس نه تنها پایتخت توسکانی است ، بلکه یکی از بهترین شهرهای جهان است. بهشتی برای هنر و تاریخ و محلی برای معماری خیره کننده رنسانس ، باغ های زیبا و موزه های استثنایی است. از کاخ های خیره کننده دیدن کنید و از برخی از هنرهای دیدنی ترین کارهای تحسین شده استادان دوره رنسانس مانند بوتیچلی و لئوناردو داوینچی لذت ببرید.

 

فلورانس همچنین مکانی عالی برای لذت بردن از غذاهای ایتالیایی و چشیدن برخی از غذاهای محلی خوش طعم از توسکانی است. علاوه بر این ، فراموش نکنید که یک سفر یک روزه به جزیره زیبای Elba انجام دهید و شراب را در تپه های غول پیکر Chianti میل کنید.یک دوره زبان ایتالیایی در فلورانس بگذرانید و تجربه همهجانبه خود را در ایتالیا آغاز کنید.5 مکان برتر برای یادگیری ایتالیایی

گردشگر ایتالیا

۳٫ ناپل – خانه پیتزای ناپولی

ناپل ، پایتخت جنوب ایتالیا ، به خاطر شهری آشفته و پرتحرک شهرت دارد. با این حال ، این شهر همچنین پر از انسانیت ، معماری چشمگیر و بیش از هر چیز غذای لذتبخش است. ناپل دارای کلیساهای باشکوه باروک ، موزه های استثنایی و پانوراماهای خیره کننده ای است که تحت سلطه کوه وزوویوس تحمیل کننده است.

 

این شهر همچنین بهترین مکان در ایتالیا برای چشیدن غذاهای ایتالیایی است. منطقه ناپل محل تولد پیتزا است و همچنین غذاهای عالی ماکارونی و غذاهای دریایی ایتالیایی را خواهید یافت.از زیبایی های طبیعی شهر لذت ببرید و بهترین غذاهای ایتالیایی را در ناپل کشف کنید.

۴٫ سورنتو – معمایی آمالفی

بهترین فرهنگ جنوب ایتالیا را در ساحل جذاب آمالفی در سورنتو تجربه کنید. این شهر یک استراحتگاه ساحلی محبوب است اما در عین حال شهری شگفت انگیز با مکان های زیبا برای بازدید است. با بالا رفتن از کوه وزوو ، از مناظر باورنکردنی منظره مدیترانه لذت ببرید و از ویرانه های معروف پمپئی جهان دیدن کنید .

 

سورنتو نه تنها در یک منظره خیره کننده قرار دارد ، بلکه آب و هوای معتدل و آفتابی را نیز ارائه می دهد. از زمان خود در گشت و گذار در خیابان های جذاب لذت ببرید و مناظر خیره کننده ای را تماشا کنید. سواحل آمالفی ، پوزیتانو و جزیره معروف کاپری را کاوش کنید .یک دوره زبان ایتالیایی در سورنتو بگذرانید و تجربه همهجانبه خود را در جنوب ایتالیا آغاز کنید.

گردشگر ایتالیا

۵٫ ونیز – شهر رمانتیک

سوار گوندولا خود را به گذشته برگردانید. ونیز به دلیل کانالهایش ، کاخهای مرمر ، کلیساهای جذاب و مهمتر از همه فضای عاشقانه اش مشهور است. یک شهر واقعاً نمادین. از تئاترها ، موزه ها و گالری های هنری استثنایی دیدن کنید. غذاهای دلپذیر ایتالیایی را بچشید و کارناوال ونیز را در بهترین حالت تجربه کنید.

 

از کانال مشهور کانال گراندلی ، کلیسای سنت مارک و پالازو دوکاله ، تا قایق های همه جا حاضر و رستوران های جذاب متعدد. ونیز یک مقصد عالی برای زبان آموزان ایتالیایی است.یک دوره زبان ایتالیایی را در ونیز گذرانید و غرق در فرهنگ و غذای ایتالیایی را شروع کنید.

گردشگر ایتالیا