چهارشنبه, ۷ مهر ,۱۴۰۰

۵۰ ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۵۰ ایده اتاق خواب زرق و برق دار برای کمک به شما در طراحی فضای رویاهای خود

ما بخش بزرگی از زندگی خود را در اتاق های خواب خود می گذرانیم – خواه خواب باشیم ، هم استراحت داشته باشیم و یا فقط از یکشنبه تنبل لذت ببریم. بنابراین ، منطقی است که کمی وقت و انرژی صرف کنیم تا اتاق خواب های ما فراری کامل باشد ، هر چه این برای شما معنی داشته باشد.۵۰ ایده اتاق خواب را در این مطلب مطالعه نمایید.

 

خواه دوست دارید فضاهای خود را تاریک و بی روح یا روشن و روشن نگه دارید ، یک ایده طراحی اتاق خواب مطابق با سبک شما وجود دارد .به گفته طراح دکوراسیون ، شارون لی کوپلند ، ایجاد یک عقب نشینی رویایی به آسانی یک ، دو ، سه است.

 

کوپلند به MyDomaine می گوید: “ساختن یک اتاق خواب راحت و دنج به سه چیز نیاز دارد: رنگ ، لایه ها و نور.” “خاکستری های خنک ، آبی های رویایی و حتی اسطوخودوس مجلل رنگی برای خواب سعادتمندانه و عاشقانه ایجاد می کند.”

۵۰ ایده اتاق خواب

ساختن یک اتاق خواب راحت و دنج به سه چیز نیاز دارد: رنگ ، لایه ها و نور.سایر قطعات این پازل شامل ملافه های لایه ای و نورپردازی هوشمند است .

 

کوپلند توضیح می دهد: “لایه ها از این جهت مهم هستند که وقتی در رختخواب خود هستید ، می خواهید وزن یک بالش خوب و نرمی ملافه های خوب را احساس کنید .” “ملحفه های ایتالیایی ، لحاف نرم و پرتاب لهجه بافتی واقعاً به شما کمک می کند تا به خواب بروید.

 

در هر اتاق لایه های نور نیز مهم هستند. برای خواندن ، نور سقف برای نور روزمره و نور محیط برای آن زمان ها به نور کار نیاز دارید. می خواهم شرایط را تنظیم کنم. ” برای ۵۰ راحت ترین ایده های اتاق خواب به پیمایش ادامه دهید تا هر شب راحت باشید.

 

اتاق خواب پرنعمت با سر لبه چرمی و لهجه های مدرن اواسط قرن

با طرحی که به راحتی کلاسیک به نظر می رسد آن را به دهه مورد علاقه خود برگردانید. این اتاق خواب نمایان از آن سیج ، از کاغذ دیواری به سبک آرت دکو و یک سرتخت چرمی DIY درست از دهه ۷۰ استفاده می کند.

50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۵۰ ایده اتاق خواب

۰۲ – با رنگ خلاق شوید ایده های اتاق خواب – دیوار لهجه

چه کسی به یک تابلوی تبلیغاتی نیاز دارد که بتوانید با رنگ آن را انجام دهید؟ جولی رز ، طراح ، نیمه پایینی دیوارهای اتاق خواب خود را با رنگ سبز Farrow & Ball’s Breakfast Room رنگ آمیزی کرده است تا توهم یک سر صفحه برای راه کمتر ایجاد کند. خط نازک رنگ سیاه بین دیوارهای سبز و سفید به تقسیم اتاق کمک می کند – این یک تأثیر بزرگ برای هزینه زیاد نیست.

۰۳ _ اتاق خواب با دیوار لهجه و نقش و نگار سیاه و سفید

تیم در طراحی داخلی Gray Space به اتاق خواب سیاه و سفید علاقه مضاعفی با دیوار لهجه خیره کننده نشان دادند. پس زمینه کاغذ دیواری ساده یک نقطه کانونی فوری برای اتاق ایجاد می کند.

۰۴_ اتاق خواب شیک اسکاندیناوی

از ترکیب و مطابقت الگوهای مختلف مانند Casa Watkins Living نهراسید . الگوی پارچه گلی روی جلد لحاف به طور یکپارچه با نقش تمبر بلوک چوبی در شماهای یورو مخلوط می شود.

 

مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ یک قاعده خوب این است که الگوهای کوچکتر مانند gingham ، استخوان شاه ماهی ، یا یک نوار نازک را با الگوهای بزرگتر مانند paisley یا یک شطرنجی بزرگ مخلوط کنید.

۰۵ _ اتاق خواب آبی و زرد

از Maite Granada نشانه بگیرید و چرخ رنگ را دنبال کنید. رنگ های اصلی (آبی ، زرد ، قرمز) نقطه شروع بسیار خوبی برای طراحی هستند. گرانادا از رنگ های آبی و زرد برای ایجاد یک اتاق خواب رنگارنگ استفاده می کند که هنوز هم باعث ایجاد آرامش می شود.

۵۰ ایده اتاق خواب

۰۶ _ اتاق خواب خنثی با هنر متمایل

نمای تختخواب نامرتب به این زودی از بین نمی رود این اتاق خواب توسط Bespoke Only به ظاهری کاملاً لغو شده خم می شود. یک لحاف کرکی را با یک پارچه پارچه ای سبک وزن پرتاب کنید تا حالتی آرام داشته باشد و شما را برای خزیدن در رختخواب آماده کند.

۰۷ _ اتاق خواب با دو تخت خواب راحتی سفید

هنگام تزئین اتاق خواب ، گاهی اوقات دو اتاق از یکی بهتر است. این اتاق که توسط Deena Knight Designs طراحی شده است ، شامل تخت های دوقلوی آهنی مشکی و چهارپایه حاشیه دار ، مناسب اتاق کودک یا مهمان است.

۵۰ ایده اتاق خواب

۰۸_ اتاق خواب سفید با گیاهان سبز

راز خواب آرام شبانه؟ گیاهان فراوان . سارا توفالی از گروه بلک اند بلومز اتاق خواب خود را با گیاهان مار و گیاهان گودال پر کرد و فضا را از زندگی و رنگ پر کرد. حتماً گیاهان را بر اساس میزان نوری که اتاق خواب شما دریافت می کند انتخاب کنید.

50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۰۹ _ اتاق خواب تمیز با زنگ های زمین و نور شکننده

سرخپوش لحظه مهمی را سپری می کند. Cathie Hong Interiors این اتاق خواب را با زنگ های آرامش بخش و یادآور زیبایی زمین پر کرده است. اگر عاشق ظاهر یک اتاق خواب کاملاً سفید هستید اما رنگ بیشتری هوس می کنید ، این بهترین چیز بعدی است.

50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۱۰ _ اتاق خواب با رنگهای خنثی

به بیانیه فوری نیاز دارید؟ بیشتر از چارچوب تخت خود نگاه نکنید. کیتی هاجز دیزاین این تخت کتان را با خطوط تمیز برای لنگر انداختن اتاق انتخاب کرد. سرمایه گذاری روی تخت از یک تابلوی مخملی به رنگ نگین و جواهر گرفته تا قاب چهار پوستر ، به هر فضایی لوکس می بخشد.

۵۰ ایده اتاق خواب

۱۱ _ اتاق خواب اجاره دار با بافت

طراح دکوراسیون ، Baylee Floyd از Baylee Deyon Design این اتاق را برای یک وبلاگ نویس زیبایی در کالیفرنیا طراحی کرده است. فقط به دلیل اجاره بودن بودن ، به این معنی نیست که نمی تواند مانند خانه خود باشد.

 

دایون توضیح می دهد: “پارچه های سفید تمیز روی تخت احساس روشن و مطبوعی ایجاد می کند.” “سبزه رنگ و زندگی به ارمغان می آورد. در آخر ، نیمکت مخملی صورتی رنگ در انتهای تخت هم عملکردی دارد و هم زیبا.”

۱۲ _ اتاق خواب حداکثر با رنگ و بافت

هیچ چیز مانند زنگ های نگین ، لوکس نمی گوید. طراح دکوراسیون کارمن رنه اسمیت یک پناهگاه حداکثر گرایی برای مشتری خود ایجاد کرد.

 

اسمیت می گوید: “آزادی ، ترس و سرگرمی بی حد و حصر فقط چند کلمه است که وقتی آن را تحسین می کنم به ذهنم خطور می کند.” “رنگ جواهرات ، الگوها و قصیده های تاریخ هنر ، پروانه های حداکثر گرایی را به من هدیه می کند! من عاشق الگوهای لایه بندی ، رنگ ها و سبک های طراحی برای ایجاد یک فانتزی التقاطی برای مشتری بسیار جالب و خال کوبی هنرمند بسیار با استعداد خود بودم.”

 

من الگوهای لایه بندی ، رنگ ها و سبک های طراحی را دوست داشتم تا خیالی التقاطی برای مشتری بسیار جالب و خالکوبی هنرمند خود ایجاد کنم.

50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۱۳ _ اتاق خواب دنج و تختخواب بین دو پنجره

هنگام وضع اتاق خواب هیچ قانون سخت و سریعی وجود ندارد . این تخت کاملاً بین دو پنجره قرار می گیرد و نور زیادی را وارد می کند.طراح دکوراسیون ، لوز پرز براون از Willow and Jax می گوید: “من سایه های رومی موتوری کاملاً راه راه را نیز دوست دارم .” “با لمس یک دکمه ، سایه ها صبح افزایش می یابد و اتاق را با نور طبیعی زیبا غرق می کند.”

50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۱۴ _ اتاق خواب با دیوارهای تیره و رنگ های لایه ای

مطمئن نیستید از کدام رنگ ها به عنوان لهجه استفاده کنید؟ به هنر خود نگاه کنید. طراحان Laquita Tate از سبک و طراحی داخلی Laquita Tate از این قطعه زیبا و جذاب استفاده کرده اند تا در سایه های لهجه مانند گل مایل به نارنجی و نارنجی نقاشی کنند.

50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۱۵ _ گوشه دنج خواندن

هر کرم کتاب به یک مکان مطالعه اختصاصی نیاز دارد. دنباله روی طراح Laquita Tate باشید و گوشه ای از اتاق خواب خود را با صندلی دنج ، نور قابل تنظیم و کارهای هنری پر کنید.

50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۱۶ _ اتاق خواب لوکس در رنگ های خنثی

تیم طراحی دکوراسیون Forbes + Masters این مجموعه اتاق خواب اصلی را انتخاب کرده است. این دو خواننده توضیح می دهد: “او یک خواننده مشتاق است ، بنابراین به جای انجام کارهای داخلی ، ما یک کتابخانه مجسمه ای تر را انتخاب کردیم.” “ما می خواستیم روی بافت کاغذ دیواری تیبو ، قلاب های Luke Lamp Co و آینه نیمه ماه با حاشیه Ben & Aja Blanc تمرکز کنیم.”

50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۱۷ _ اتاق خواب ساده

سازمان برای اتاق خواب zen مهم است. Cathie Hong Interiors فقط وسایل ضروری را در این میز کناری نگهداری می کند. وقتی همه چیز در جای مناسب خود باشد ، می توانید آرام باشید.

50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۱۸ _ اتاق خواب سنتی

سبک مدرن خانه مزرعه ای می تواند در هر جایی کار کند. Becca Interiors این اتاق خواب کلاسیک را برای یک خانه در دامبو بروکلین مد روز طراحی کرده است. دیوارهای آجری سفید یک لحاف راه راه شیرین و کمد چوبی نقاشی شده را در یک فضای بلافاصله دنج ملاقات می کنند.

50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۱۹ _ اتاق خواب بوهمی

این بدون ذهنیت است هرچه بالش بیشتر روی تخت باشد ، دنج تر است. Maegan Blau از Blue Copper Design پرتاب های بوهمی را برای یک آرامش آرام و راحت به این تخت اضافه کرد.

50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۲۰ _ سرتختی مخملی

یک سر صفحه بیانیه حتی در کوچکترین اتاق خواب ها نیز تفاوت ایجاد می کند. این سرپوش مخمل سبز لوکس بلافاصله اتاق خواب کوچک آپارتمان را که توسط خانه ۹ طراحی شده است ، بالا می برد .50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۲۱ _ اتاق خواب سنتی با سر صفحه قفسه کتاب

با کنار گذاشتن چراغ و نصب چراغ قیچی ، اتاق را روی جایگاه خود صرفه جویی کنید. طراح کتی مارتینز این چراغ مطالعه قابل تنظیم را برای این خیره کننده Nantucket انتخاب کرده است. به علاوه برای خاموش کردن چراغ در شب مجبور به ترک تختخواب نخواهید شد.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۲۲ _ مهره سفید با سر تخته چوبی روستایی و روتختی

اتاق های خواب نیز به راه حل های ذخیره سازی نیاز دارند. لایت و دول این کمد شب بزرگ را انتخاب کرده اند که در زیر آن قفسه و کشویی قرار دارد ، کاملا مناسب برای نگهداری کتاب ، کرم دست و هر خرده ریز.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۲۳ _ چراغ آویز آویز

یک چراغ آویز نصب کنید تا مقداری بافت به فضا وارد شود. Pure Salt Interiors یک آویز چوب خیزران برای شلوغی از احساسات ساحلی در این اقامتگاه آرام انتخاب کرد.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۲۴ _ سر تخته با بافت

برای الهام گرفتن از طراحی ، به چرخ رنگ نگاه کنید. رنگ های مکمل (فکر کنید: آبی و نارنجی) روی چرخ رنگ در مقابل یکدیگر قرار می گیرند و هرگاه با هم جفت شوند هرگز از کار نمی افتند. طراح Yael Weiss با بازی در لهجه های آبی با جزئیات رنگ زنگ به این اتاق خواب دنج علاقه مند شد.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۲۵ _ عثمانی ها در انتهای تخت

هیچ چیز مانند صندلی های اضافی در اتاق خواب ، که می توانید به عنوان مکانی برای خواندن ، یا با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید ، یا فقط به عنوان محلی برای نشستن و پوشیدن کفش هایتان ، لوکس نیست. طراح ویتنی پارکینسون عثمانی های منطبق را به پای تخت اضافه کرد و ما نمی توانیم منتظر بمانیم که این را در اتاق های خود کپی کنیم.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۲۶ _ ایده های اتاق خواب – اتاق خواب سیاه و سفید با سبد و تخت آهنی

چه کسی می گوید یک جای شب باید خوب باشد ، یک جای شب؟ به جای آن Arbor & Co. از یک چهارپایه استفاده کرد ، اما یک دسته کتاب یا حتی یک صندلی نیز می تواند کار را به پایان برساند.

 

اگر می خواهید بدون صرف هزینه زیاد ، تزئینات خود را انجام دهید ، مبلمان یا کارهای هنری دیگر قسمت های خانه خود را دوباره استفاده کنید تا ظاهری کاملاً جدید به اتاق خواب شما ببخشد. چهارپایه آشپزخانه قدیمی می تواند به عنوان یک کابینت شب دو برابر شود در حالی که هنر اتاق نشیمن شما می تواند به یک نقطه کانونی در اتاق خواب شما تبدیل شود.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۲۷ _ اتاق خواب با شومینه و روتختی سفید ، نردبان و هنر متمایل به شومینه

اگر به دنبال انباری هستید که ظاهری دوست داشتنی نیز داشته باشد ، بیش از نردبان خمیده نگاه نکنید. این می تواند پرتاب های اضافی و ملافه ها را مرتب کند در حالی که بیشتر شبیه یک دکوراسیون است تا یک ابزار سازماندهی. کالیمیا هوم از این یکی استفاده کرد تا یک کلاه حصیری و یک دستشویی مفید باشد.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۲۸ _ تخت خیزران با کف های فرش و چوب سخت

وقتی صحبت از فرش است ، یک اندازه برای همه مناسب نیست . اگر می خواهید فرش زیر تخت و مبلمان اطراف آن بیفتد ، یک فرش ۹×۱۲ برای چیدمان تختخواب پادشاه یا ملکه ایده آل است. اگر فقط دو سوم تخت روی فرش را می خواهید همانطور که در بالا مشاهده شد ، یک فرش ۸×۱۰ را در نظر بگیرید.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۲۹ _ اتاق خواب با کاغذ دیواری ، سر تخته سنگ خیزران و کمد شب دریایی با لهجه های برنجی

هنگام انتخاب مبلمان ، از جزئیات غافل نشوید. در این اتاق خواب توسط Desiree Burns Interiors ، کمد شب مدرن به لطف لهجه های کوچک برنجی احساس فوق العاده ای می کند. احساس نکنید که باید تمام فلزاتی را که در اتاق خواب استفاده می کنید مطابقت دهید – مخلوط کردن و تطبیق آن در داخل است.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۳۰ _ اتاق خواب با ترکیبی از سبک های طراحی – بهترین ایده های اتاق خواب

سبک التقاطی همه چیز در ترکیب طرح های دوره های مختلف است. در این اتاق خواب Desiree Burns Interiors ، Burns یک تختخواب را با یک تخته شیرینی مخصوص عصا با یک میز کناری مدرن در اواسط قرن مخلوط کرد. در مورد دوره های مختلف مورد تحسین خود تحقیق کنید و عناصر را با هم مخلوط کرده و مطابقت دهید تا ترکیبی را که دوست دارید پیدا کنید.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۳۱ _ اتاق خواب صورتی با کاغذ دیواری – بهترین ایده های اتاق خواب

اگر مطمئن نیستید که از کجای اتاق خواب خود شروع کنید ، انتخاب یک پالت رنگ به شما در راهنمایی بقیه تصمیمات کمک می کند. طراحی ارین ویلیامسون با یک پایه صورتی ، کرم و قهوه ای مایل به زرد برای این اتاق خواب گیر کرده است.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۳۲ _ اتاق خواب با صندلی های منطبق

تقارن می تواند چشم را تسکین دهد. Gail Davis Designs این اتاق خواب را تقریباً به طور متقارن با چراغ ها ، آینه ها و صندلی های منطبق قرار داده است. با این وجود ، او با میزهای مختلف تختخواب جایی را برای غافلگیری ترک کرد.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۳۳ _ روتختی رنگارنگ با هنر متمایل

اگر تمایلات حداکثر گرایانه تری دارید ، تهیه چند عدد دستگیره برای نگه داشتن روی میز کنار تختخواب شما می تواند دوز کمی از مینیمالیسم و ​​سازماندهی را به فضای شما بیاورد بدون اینکه مجبور شوید سبک طراحی خود را به طور کامل کنار بگذارید. در این مثال ، هوم بای پولی هنر هنری متمایل به ظهور ، یک کریستال و مقداری علف خشک پامپاس را برای لمس شخصی به میز شب خود اضافه کرد.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۳۴ _ هنر معلق در بالای تخت

آیا نمی خواهید هزینه های زیادی را صرف خرید بیانیه بزرگ کنید؟ شما مجبور نیستید دنباله جسیکا نلسون دیزاین باشید و برای یک لحظه پرنعمت سه تکه کوچک بالای تخت را دسته بندی کنید. به دنبال قطعات بی نظیر در بازارهای دستفروشی ، فروش حیاط یا فروشگاه های حمل و نقل محلی باشید و خود آنها را برای قطعات یک نوع قاب بگیرید .50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۳۵ _ پرده

در حالی که تاریکی را به خواب ترجیح می دهیم ، اجازه دادن نور طبیعی در اتاق خواب صبح ها می تواند به ما کمک کند تا راحت تر بیدار شویم. برای اطمینان از اینکه نور اتاق خواب شما زیاد است ، پرده های بادی مانند اینهایی را که Katie Hodges Design استفاده کرده آویزان کنید.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۳۶ _ گلوله روی دیوارها

اگرچه ممکن است دیگر هرگز نخواهید کلمه “صدای کشتی” را بشنوید ، اما ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم دیوارهای لهجه چوب هنوز بسیار عالی هستند. آنها بدون نیاز به رنگ پررنگ ، بافت و علاقه را اضافه می کنند. از Light & Dwell یک نشانه بگیرید و با رنگ های خاکی و بافت های روستایی ، کشتی را مدرن کنید.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۳۷ _ اتاق خواب خانه مزرعه ای با ملافه های سفید لایه ای

برای یک اتاق خواب واقعاً دنج ، به لایه ها و لایه هایی از تختخواب نیاز دارید. Finding Lovely از یک لحاف و دو پتو طرح دار استفاده می کند تا اتاق خوابش را به یک مخفیگاه راحت تبدیل کند.50 ایده اتاق خواب زرق و برق دار در طراحی فضای رویاهای خود

۳۸ _ اتاق خواب با صندلی و میز پنجره

اگر اتاق خواب شما نیز فضای کارتان دو برابر است ، حتماً یک مکان کاری را کنار تخت خود تعیین کنید (می دانیم کار در آنجا وسوسه انگیز است). Katie Hodges Design یک میز گوشه ای کوچک با فضای ذخیره سازی زیاد و نور طبیعی به علاوه یک صندلی بزرگ برای تماس های ویدئویی راه اندازی کرد.

۳۹ _ اتاق خواب زرد روشن با قفسه های آویز

برای دکوراسیون سازمان ، به قفسه شناور نگاه نکنید . از آن برای نمایش knickknacks ، سبزیجات ، یا خواندن های مورد علاقه خود مانند Dazey Den استفاده کنید . یا بجای آن از آنها به عنوان جایگاه استفاده کنید.

۴۰ _ تختخواب خیزران با دیوار گالری

اگر می خواهید اتاق خواب شما احساس خوشامدگویی و خانه نشینی کند ، یک پالت گرم می تواند جوابگوی شما باشد. رنگ هایی مانند صورتی ، قرمز ، زرد و نارنجی شادی ، مثبت بودن و انرژی را به ارمغان می آورد ، همه احساسات مفید برای تجربه اولین چیز در صبح است. اگر این رنگ های مورد علاقه شما نیستند ، همانطور که Katie Hackworth Design در اینجا انجام داده است ، چند لمس از پالت را اضافه کنید تا همان اثر را ایجاد کند.

۴۱ _ تخت خواب با دیوار گالری

ما می دانیم که قبلاً این موضوع را به شما گفته ایم ، اما یک دیوار گالری ، مانند این دیوار از William Hunter Collective ، یک روش آسان برای نشان دادن شخصیت و سبک خود ، حتی در اتاق خواب است. برای داشتن طراوت بیشتر از این روند ، اشیا other دیگر را به جای فقط کارهای هنری – مانند سبدهای آویز یا تابلوها – برای بافت و علاقه بیشتر مخلوط کنید.

۴۲ _ نردبان با انبار

بله ، اتاق های خواب باید ملایم و آرام باشند ، اما این بدان معنی نیست که باید کاملاً سفید باشند . پیروی از طراح امیلی هندرسون را دنبال کنید و به صورت منسوجات یا مبلمان به رنگی از فضای خود استفاده کنید.

۵۰ ایده اتاق خواب

۴۳ _ اتاق خواب آبی تیره با قفسه های شناور

ما یک دیوار لهجه را دوست داریم ، اما گاهی اوقات تماشای آن بیشتر سرگرم کننده است. Lucy Gleeson Interiors کل اتاق خواب خود (حتی قفسه ها!) را با این سایه بد خلق و خوی رنگ آمیزی کرده و فضا خیره کننده است. شارلوت کوزبی ، مسئول خلاقیت در Farrow & Ball ، توصیه می کند برای بازی در کمبود طبیعی نور ، سایه های مطبوع تری را در اتاق های رو به شمال ایجاد کنید.

۴۴ _ سرتخت توالت

Trad برگشته است. سبک Grandmillennial از سبک سنتی از جمله دستمال توالت ، آباژورهای چین دار ، پارچه های رویه ، بالش های سوزنی و البته chintz تجلیل می کند. استودیو پیک در لمس از سبک سنتی از بالین به آباژور برای یک تازه را در یک روند بی انتها مخلوط می شوند.

۵۰ ایده اتاق خواب

۴۵ _ اتاق خواب با ترکیبی از الگوها

هر اتاق به یک نقطه کانونی احتیاج دارد. در این نمونه ، این تابلوی صفحه بزرگ استودیو پیک است ، اگرچه پرده های نارنجی خیره کننده یک ثانیه نزدیک هستند. در یک اتاق خواب ، یک تخت بیانیه یا یک قطعه هنری به خود جلب توجه می کند.

۴۶ _ اتاق خواب بدخلق

به دنبال ترکیبی بدون شکست هستید؟ با یک اتاق خواب سیاه و سفید نمی توانید اشتباه کنید . برای اینکه احساس شادابی کند ، از Proem Studio پیروی کنید و بافت ها و اشکال مختلف را با هم مخلوط کنید زیرا در پالت رنگ خود محدود هستید.

۵۰ ایده اتاق خواب

۴۷  _ اتاق خواب با دیوارهای سبز و آینه

این یک ترفند طراحی قدیمی است. آویزان کردن (یا تکیه دادن) چند آینه در اطراف اتاق نور را منعکس می کند و باعث بزرگتر شدن اتاق می شود. در این طراحی بی روح توسط رویال رولوت ، یک آینه متمایل به فضای تاریک کمک می کند.

 

۴۸ _ لحاف راه راه و پتو

در صورت شک ، برخی از راه راهها را پرتاب کنید. ترکیب و مطابقت الگوها دشوار است اما راه راه ها اساساً ضد خطا هستند. Sarah Fultz Interiors یک بالش کمر را با یک خط راه راه و پرتاب راه راه آسان مخلوط می کند تا ترکیبی آسان برای تقلید داشته باشد.

 

۴۹ _ روتختی بوم و روتختی چوبی

برای اینکه به نظر برسد که هر اتاقی به صورت حرفه ای تزئین شده باشد ، مخلوط کردن منسوجات یک ضرورت است. Becca Interiors با یک سرتختی کتانی و سپس روی بالشهای مخملی برای نرمی و پارچه ای خشن برای علاقه بیشتر لایه بندی می شود.

 

۵۰ _ اتاق خواب آرام با منگوله

هنگامی که به دنبال درمان های پنجره هستید ، سایه های رومی یک گزینه درجه یک هستند که باعث می شود هر اتاق احساس خاصی داشته باشد. کتی مارتینز دیزاین روش های درمان پنجره خود را کاملاً سفید برای یک اتاق آرامش بخش نگه داشته که در صورت لزوم نور زیادی را به داخل می دهد.