یکشنبه, ۱۰ مرداد ,۱۴۰۰

۸ چیدمان اتاق خواب مورد تایید طراحان دنیا

ایده های چیدمان اتاق خواب

اتاق خواب شما تماس گرفت ، و او به دنبال عشق است . در حالی که تمایل داریم بقیه خانه خود را با وسواس چیدمان (و چیدمان مجدد و مرتب سازی مجدد) کنیم ، اتاق خواب ها اغلب به دلیل خصوصی بودن بیشتر از خانه کنار گذاشته می شوند و احتمالاً کمتر توسط مهمان خانه های جودی دیده می شود یا شاید به این دلیل که فعالیت اصلی که در آنها اتفاق می افتد خوابیدن است (حدس می زنید).۸ چیدمان اتاق خواب را برای شما عزیزان گرد آوری کردیم.

 

اما به هر حال ، این یک واقعیت مشهور است که چیدمان مجدد اتاق خواب می تواند به بهبود روحیه و حتی چرخه خواب کمک کند – بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که از بهینه سازی این فضا مانند آنچه در خانه خود دارید جلوگیری کنید. با یک طرح کاملاً شکننده یا یک رد پای کوچک سروکار دارید؟ هیچ چیز برای از دست دادن چشم بسته نیست.

 

ما از دو طراح محبوب خود – Aly Morford و Leigh Lincoln از Pure Salt Interiors ، استودیویی که مترادف با مارک طراحی قابل دسترسی و در عین حال زیبا شیک در کالیفرنیا شده است – خواستیم که در چیدمان اتاق خواب که بارها و بارها به آنها بازمی گردند ، وزن کنند. .. هم برای اتاق های خواب غول پیکر و هم برای اتاق های مهمان با بیت الگوی کوچک .

 

بنابراین شروع به تنظیم کنید – احتمالاً خواهید فهمید که این باعث می شود که ساعت بیداری و خواب شما بسیار راحت تر باشد و بتوانید روزهای خود را در اتاق خوابی که دوست دارید پایان دهید و شروع کنید. در مورد چیدمان ها و نکات مورد علاقه ما برای مطالعه بیشتر بخوانید.8 چیدمان اتاق خواب مورد تایید طراحان که هرگز شکست نمی خورند

مستر سوئیت دارای فضای نشیمن

چیدمان:

Leigh Lincoln از Pure Salt Interiors می گوید : “با توجه به پلان بزرگ اتاق و سقف طاقدار ، ما می خواستیم با مقیاس و قطعات منبع بازی بتوانیم از طرح به طور کامل استفاده کنیم ، در حالی که هنوز احساس بی نظمی می کنیم .

 

“شومینه و توکارها یک نقطه کانونی طبیعی اتاق بودند ، بنابراین متوجه خواهید شد که همه چیز به سمت آنها معطوف شده است! ما این طرح را دوست داریم ، زیرا این یک نمونه عالی از چگونگی مقیاس هر قطعه از مبلمان تا روشنایی است. در ایجاد یک طرح عملکردی بسیار مهم هستند. ”

 

تختخواب:

یک تختخواب به اندازه یک پادشاه و چهارچوب به سبک چهار پست ، چشم را به سمت بالا می کشد تا سقف طاقدار را به نمایش بگذارد (و از فضای تهیه شده استفاده کنید).

 

موارد اضافی:

این فضا (و جزئیات معماری موجود در ساختمانها و شومینه) آن را به مکانی طبیعی برای یک مکان مکالمه کوچک جلوی تخت تبدیل کرده است. یک فرش کوچک گرد لنگر می اندازد و “تعریف” آن فضا را می دهد ، بدون اینکه احساس کند دست و پا گیر شود و مانع جریان بقیه اتاق شود.8 چیدمان اتاق خواب مورد تایید طراحان که هرگز شکست نمی خورند

اتاق خواب مستر داخل و خارج

چیدمان:

طراحی یک اتاق که از سه طرف با درها احاطه شده است می تواند مشکل باشد – اما نتیجه نهایی بسیار ارزشمند است. آلی مورفورد یادآوری می کند: “در حالی که ما یک نقشه طبقه بزرگ برای کار با اینجا نداشتیم ، اما نماهای بیرون از این اتاق خواب اصلی بسیار عالی بودند.” “با توجه به ردپای کوچک ، ما همچنین تصمیم گرفتیم از نور آویز استفاده کنیم تا فضای عملکردی اتاق را به حداکثر برسانیم. نتیجه نهایی یک واحه هوای آزاد و باز است!”

 

تختخواب:

ساده نگه داشتن بستر تختخواب (در حالی که هنوز عناصر طبیعی بیرون را با استفاده از رنگی از چوب های گرم رنگ برانگیخته اید) اجازه می دهد تا تمرکز روی منظره باقی بماند. (در اینجا هیچ تخته پایی چشم پرده ای وجود ندارد.)

 

موارد اضافی:

با چنین دیدگاهی ، هر فرصتی برای تحسین کردن آن یک امتیاز مثبت است. “قرارگیری موجود درب و پنجره ها امکان رو به رو شدن تخت به اقیانوس را فراهم نمی کند ، بنابراین ما در یک مکان کوچک نشیمن و آینه شناور سفارشی مقابل تخت اضافه کردیم که از منظره استفاده کرده و توهم بزرگتر را ایجاد می کند فضا.” اکنون صاحبان خانه بدون توجه به اینکه به کدام سمت نگاه می کنند از اقیانوس منظره ای بزرگ برخوردار می شوند.8 چیدمان اتاق خواب مورد تایید طراحان که هرگز شکست نمی خورند

تختخواب بچه ها

چیدمان:

این چیدمان دو تخته در یک اتاق ساخته شده برای به یادماندنی ترین خوابها ، بچه های در حال رشد را به خوبی مهمانان پذیرایی می کند. مورفورد می گوید: “این خانه تعطیلات مشتری است ، بنابراین هر اتاق باید با در نظر گرفتن مهمانان اضافی طراحی شود.

 

” “اتاق خواب این بچه ها نیز از این قاعده مستثنی نبود – کف اتاق کوچک بود ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم برای به حداکثر رساندن فضای خواب ، تختخواب سفری را بیاوریم. ما وسایل اتاق را بسیار ناچیز نگه داشتیم تا از نظر بصری شلوغ نشود ، اما شامل این غرفه های زیبا و جالب عصا است. برای کمی ذخیره سازی اضافی در خارج از کمد. از نظر ما ، تقریباً همیشه تقریباً بیشتر بیشتر می شود! “8 چیدمان اتاق خواب مورد تایید طراحان که هرگز شکست نمی خورند

تختخواب:

این تختخواب هوشمندانه دارای دو وظیفه است ، به عنوان فضای خواب اضافی برای مهمانان (و بچه های مهمان) ، بلکه در کنار خانواده نیز رشد می کند – کودک می تواند از طبقه بالاتر استفاده کند ، سپس به اندازه کامل می رود تختخواب همزمان با رشد او.

 

موارد اضافی:

کابینت های شب عصایی کمی از عناصر شیک ساحلی را به ارمغان می آورد ، در حالی که کاغذ دیواری چاپ کف دست برای بچه ها به اندازه کافی سرگرم کننده است ، اما برای بزرگسالان به اندازه کافی گرافیکی است. یک فرش بافته شده با دوام و زیر پا به گرم شدن فضا کمک می کند بدون اینکه به دام ماسه های ردیابی تبدیل شود.8 چیدمان اتاق خواب مورد تایید طراحان که هرگز شکست نمی خورند

مجموعه مستر کوچک و متقارن

چیدمان:

ایجاد یک مجموعه مستر عالی ، خوب است که اگر کمبود مربع باشد ، سلطنتی همیشه آسان نیست ، اما باز هم ، طراحان نمک خالص تأکید می کنند که کمتر بیشتر است. لینکلن توضیح می دهد: “این چیدمان اتاق خواب اصلی یک چالش جالب بود ، زیرا ما در یک ردپای مخصوصاً کوچک کار می کردیم (واحد آپارتمان در منطقه ای بسیار پیشرفته در لس آنجلس است)”. “برای اینکه احساس باز بودن داشته باشد ، وسایل را به حداقل رساندیم و واقعاً به یک ظاهر طراحی متمایل شدیم تا اتاق بدرخشد.”

 

تختخواب:

این تخت تعادل بین لوکس و فضا را ایجاد می کند ، با یک سر تخته مبله که بدون اشغال فضای زیاد (به لطف رد پای عمودی آن) نرمی به شما می دهد. سفید ترد سایه ای از اثاثه یا لوازم داخلی کمک می کند تا آن را برای اجتناب از احساس خود راضی در فضا است.8 چیدمان اتاق خواب مورد تایید طراحان که هرگز شکست نمی خورند

موارد اضافی:

لینکلن خاطرنشان می کند : “هنگام کار در یک چیدمان کوچک ، ما معمولاً از روشنایی آویز استفاده می کنیم تا فضای گرانبهای کف را اشغال نکند.”8 چیدمان اتاق خواب مورد تایید طراحان که هرگز شکست نمی خورند

پیاده رو باز

چیدمان:

مورفورد یادآوری می کند : “در این اتاق خواب ، ما یک چیدمان مناسب برای کار و یک جریان کاملاً باز بین بالکن و فضای اصلی حمام داشتیم.” اما این دو فضای مجاور نیز به یک پیاده رو بزرگ احتیاج داشتند که حرکت بین آنها را آسان کند. وی با بیان اینکه فضای وسیع و سخاوتمندانه ای بین تخت و تلویزیون باقی گذاشت ، گفت: “ما اولویت را حفظ و باز نگه داشتن مسیر عبور از بالکن به بیرون و بدون مانع قرار دادیم.”

 

تختخواب:

مورفورد می گوید : ” با توجه به اندازه اتاق ، تهیه قطعاتی که آن را برجسته و از نظر مقیاس مناسب احساس کنند مهم بود.” یک تخت بزرگ بدون اینکه فضایی برای عبور و مرور ایجاد کند ، می توانست در اتاق جای بگیرد.

8 چیدمان اتاق خواب مورد تایید طراحان که هرگز شکست نمی خورند

۸ چیدمان اتاق خواب

موارد اضافی:

مطابق با مقیاس ، میزهای کنار تخت بزرگتر اضافه شده اند – و یک گیاه بزرگ با استفاده هوشمندانه از یک لبه نامنظم در دیوار نزدیک درب حمام استفاده می کند.

8 چیدمان اتاق خواب مورد تایید طراحان که هرگز شکست نمی خورند

ویژگی شومینه

چیدمان:

وقتی اتاقی به اندازه این اتاق دارای شخصیت تاریخی باشکوه است ، نشان دادن آن کاملاً درست است. لینکلن می گوید: ” این پروژه یک چالش سرگرم کننده بود.” “ما می خواستیم مطمئن باشیم که برخی از عناصر طراحی کانونی در اتاق را مانند شومینه شومینه به نمایش می گذاریم – ما برای اطمینان از عملکرد بی انتها ، طرح را به طور کلاسیک در این اتاق نگه داشتیم ، اما واقعاً به بافت ها و تکه های مبلمان متمایل شدیم که به آن استعداد کمی اروپایی می داد. ”

 

تختخواب:

در یک پالت رویایی از سفیدپوستان ، جزئیات معماری را در کل فضا بازتاب می دهد در حالی که اجازه می دهد آنها در مرکز قرار بگیرند. یک سر تخته سفید و روکش دار بدون جلب توجه از شخصیت اتاق ، جلوه ای لوکس به شما می دهد.

۸ چیدمان اتاق خواب

موارد اضافی:

یک تلویزیون آینه “هوشمند” دیوار شومینه را هنگام استفاده ، زیبا و بی انتها جلوه می دهد.

 

ورود به گوشه

چیدمان:

یک ورودی زاویه دار در گوشه ای جریان غیر منتظره ای را از طریق این اتاق خواب ایجاد می کند ، اما خوشبختانه متراژ آن به اندازه کافی بالا بود که حتی چندین قطعه مبلمان باعث ایجاد ترافیک نمی شود.

۸ چیدمان اتاق خواب

تختخواب:

“هر اتاق خوابی با سقف های بلند ، مستحق مبلمان و دکورهایی است که آن را جشن بگیرد!” می گوید مورفورد. “در این اتاق ، ما این تختخواب تاشو و چراغ های آویز پارچه ای زیبا را در دو طرف آورده ایم تا چشم شما را به سمت بالا بکشید و مقیاس اتاق را برجسته کنید.”

 

موارد اضافی:

فضای نشیمن فضای بسیار سرسبزتری به اتاق می بخشد. مورفورد توضیح می دهد: “از آنجا که در انتهای تخت فضای اضافی وجود داشت ، ما صندلی های لهجه ای را اضافه کردیم تا این اتاق حتی به عنوان یک آرامگاه آرامش بخش برای صاحبان خانه تبدیل شود.”

۸ چیدمان اتاق خواب

مرکز فرماندهی بچه ها

چیدمان:

اثبات مثبت اینکه فضای کوچک همچنان می تواند فاکتور اصلی را در خود جای دهد. لینکلن می گوید: “این احتمالاً یکی از اتاق خواب های کودک مورد علاقه ما است که ما تا به امروز طراحی کرده ایم ، زیرا مشتریان ما می خواستند کاری فوق العاده برای پسرشان انجام دهند تا اتاق او احساس خاصی داشته باشد.” “از آنجا که ما یک نقشه طبقه بزرگ برای کار نداشتیم ، تصمیم گرفتیم دیوارها را بسازیم و اضافه کنیم!”

 

تختخواب:

تختخواب کوچکتر مناسب این فضا بود ، هم به دلیل ابعاد و هم به دلیل ساکنین اندازه آن. اما جزئیات تأثیر زیادی می گذارد: سیستم تخته میخ تا پشت تخت گسترش می یابد و با استفاده از حلقه های گیره دوخته شده ، تخته بالشتی را به صورت ایمن در محل خود نگه می دارد.

موارد اضافی:

بدون تردید ، سیستم pegboard تاج نگین این اتاق خواب خنک است. لینکلن توضیح می دهد: “با این ویژگی کاملاً سفارشی دیواری تخته سنگی ، ما توانستیم فضای ذخیره سازی دیواری اضافی ، میز تحریر را اضافه کنیم و نیازی نبود که مبلمان زیادی را در یک فضای کوچک جمع کنیم تا کاربردی باشد.” “نتیجه نهایی یک اتاق فوق العاده خنک است که هنوز احساس فضای باز و هوایی می کند!”

۸ چیدمان اتاق خواب